0

دیدار تیم‌های ملی فوتسال ایران و بلژیک به میزبانی یزد برگزار می‌شود رئی

 
AR_jalal313
AR_jalal313
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1210
محل سکونت : فارس

دیدار تیم‌های ملی فوتسال ایران و بلژیک به میزبانی یزد برگزار می‌شود رئی

 

دیدار تیم‌های ملی فوتسال ایران و بلژیک به میزبانی یزد برگزار می‌شود
رئیس کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال از برگزاری دیدار دوستانه تیم ملی فوتسال کشورمان با تیم بلژیک در شهر یزد خبر داد.

عباس ترابیان در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن اعلام این خبر افزود: چهار شهر ورامین، آمل، یزد و ارومیه تقاضای میزبانی دیدار دوستانه تیم‌های ملی فوتسال ایران و بلژیک را کرده بودند. از بین این چهار شهر که همه آنها شرایط میزبانی این بازی را داشتند ما شهر یزد را به عنوان میزبان انتخاب کردیم.

رئیس کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال در پاسخ به این پرسش که "چرا یزد به عنوان میزبان دیدار دوستانه تیم‌های ملی فوتسال ایران و بلژیک انتخاب شد؟"، گفت: در بین این چهار شهر، بودند شهرهایی که از یزد امکانات بهتری و شرایط مناسب‌تری برای میزبانی داشتند اما ما در نهایت رای به انتخاب این شهر دادیم چرا که پیش از این در شهرهای دیگر مسابقات فوتسال برگزار شده بود و می‌خواستیم یزدی‌ها نیز برای یک یا دو بازی پذیرای تیم ملی فوتسال باشند.

"تیم ملی فوتسال بلژیک برای رویارویی با تیم ملی فوتسال کشورمان در تاریخ 24 دی‌ماه وارد تهران می شود. این تیم پس از ورود به کشورمان به یزد سفر می کند تا طی روزهای 25 تا 27 دی‌ماه دیدارهایی دوستانه در این شهر برگزار کند."

ترابیان در خاتمه تصریح کرد: برگزاری دو بازی دوستانه برای تیم ملی فوتسال بلژیک در ایران قطعی است که یکی از آنها با تیم ملی بزرگسالان و دیگری با تیم امید فوتسال ایران خواهد بود. اگر قرار بر این شود که تعداد دیدارهای دوستانه بلژیک بیش از دو بازی شود، یک بازی دیگر برای این تیم با تیم ملی فوتسال ترتیب خواهیم داد.


 امانت داری و اخلاق مداری 

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع  "خبرگزاری مهر"  مجاز است. 
 


شنبه 11 دی 1389  7:10 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها