0

بهمنی رئیس هیئت مدیره باشگاه ملوان بندرانزلی شد در نشست هیئت

 
AR_jalal313
AR_jalal313
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1210
محل سکونت : فارس

بهمنی رئیس هیئت مدیره باشگاه ملوان بندرانزلی شد در نشست هیئت

 

بهمنی رئیس هیئت مدیره باشگاه ملوان بندرانزلی شد
در نشست هیئت مدیره باشگاه ملوان بندرانزلی، علیرضا بهمنی به اتفاق آرا به ‌عنوان رئیس هیئت مدیره این باشگاه انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار مهر، بهمنی که پیشینه مدیریت در سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و سازمان میراث فرهنگی- گردشگری را در کارنامه‌اش دارد، مهرماه سال جاری با حکم معاون اول رئیس جمهور به سمت ریاست هیئت مدیره و مدیرعامل منطقه آزاد انزلی منصوب شده بود.

علیرضا بهمنی در این نشست در مورد مهمترین اولویت‌های کاری خود در موسسه فرهنگی-ورزشی ملوان گفت: سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی به منظور خصوصی‌سازی با تشکیل شرکت سرمایه گذاری به جهت درآمدزایی موسسه با مشارکت بخش خصوصی، برنامه‌ریزی به منظور تقویت تیم‌های پایه، استعدادیابی و پرورش بازیکن جهت بومی‌سازی تیم بزرگسال، فعال کردن کانون هواداران با هدف استفاده از پتانسیل تماشاگران پرشور به عنوان سرمایه‌های اصلی باشگاه پرسابقه و با افتخار ملوان بندرانزلی، از مهمترین برنامه‌های بنده است.

باشگاه ملوان از سال 87 و براساس مصوبه دور دوم سفرهای استانی هیئت دولت به استان گیلان، توسط موسسه فرهنگی ورزشی ملوان منطقه آزاد انزلی با قدر السهم 80 درصد منطقه آزاد انزلی و 20 درصد نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی اداره می‌شود.

پیش از این سیدمحمودرضا حسینی رئیس هیئت مدیره باشگاه ملوان بود که پس از نشست هیئت مدیره و انتخاب بهمنی، از این به بعد به عنوان عضو هیئت مدیره به فعالیتش در این باشگاه ادامه خواهد داد.


 امانت داری و اخلاق مداری 

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع  "خبرگزاری مهر"  مجاز است. 
 


شنبه 11 دی 1389  7:08 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها