0

3 خلافکار نوجوان شرق پایتخت بازداشت شدند/ زورگیری در خیابان‌‌های فرعی با تهدید چاقو

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158652
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

3 خلافکار نوجوان شرق پایتخت بازداشت شدند/ زورگیری در خیابان‌‌های فرعی با تهدید چاقو

3 مجرم زیر 18 سال شرق تهران که دست زورگیری و آدم‌ربایی در محله تهرانپارس می‌زدند، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، حوالی بعد ظهر شانزدهمین روز از اردیبهشت ماه سه زورگیر سوار بر یک موتور سیکلت مشکی رنگ، آرش و جابر را در خیابان 196 تهرانپارس شکار کردند و به زور تهدید با چاقو و اسپری اشک آور گوشی موبایل این دو نفر را به سرقت بردند.

دقایقی نمی‌گذرد که با اعلام به مرکز فوریت های پلیسی 110 و پس از تایید صحت گفته های شاکیان تمامی نقاط خروجی و حساس حوزه استحفاظی کلانتری 126 تهرانپارس زیر نظر گرفته میشود و آرش و جابر همراه با ماموران نیروی انتظامی به گشت زنی و شناسایی سارقان در خیابان ها و معابر منتهی به محل وقوع حادثه می‌پردازند.

در همین حال با اعلام تصادف دو خودرو موتور سیکلت در خیابان 202 غربی تهرانپارس از سوی مرکز پیام ،واحد گشت نیروی انتظامی به همراه دو شاکی قائله زورگیری به سرعت در محل تصادف حاضر میشوند و در این مواجهه مالباختگان ، یکی از سارقان را که همان مصدوم تصادف بود شناسایی میکنند .

میلاد، متهم به زورگیری پس از حضور پلیس در محل حادثه و شناسایی، توسط اورژانس تحت الحفظ به بیمارستان منتقل میشود .

طی رسیدگی به این پرونده، جهت دستگیری اعضای دیگر این باند ، با تحقیقات پلیس و با استفاده از شیوه تعقیب و مراقبت مخفیگاه دیگر متهمان در خیابیان نیروی هوایی شناسایی میشود.

21 اردیبهشت ماه در پی یک عملیات ضربتی دیگر اعضای این باند به نام های مهدی ، حسن ، علی دستگیر و در باز جویی و تحقیقات به عمل آمده متهمان به چندین فقره سرقت و زورگیری اعتراف کردند که یک فقره آدم ربایی از دیگر اعترافات اعضای این باند است.

سرهنگ ضرغام امیری رئیس کلانتری 126 تهرانپارس درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان،‌گفت: به دلیل آنکه مجرمان هنوز به سن قانونی نرسیده اند پس از صدور برگ بازداشت از سوی بازپرس دادسرای جنائی به کانون اصلاح و تریت ‏معرفی شدند.‏

ترکی زبان قربون صدقه رفتنه داریم که: گوزلرین گیله‌سین قاداسین آلیم که یعنی درد و بلای مردمک چشات به جونم …!.

یک شنبه 2 خرداد 1395  12:55 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها