0

مرزبان: راهم از پیکان جدا شد

 
hasanvand
hasanvand
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : شهریور 1394 
تعداد پست ها : 963
محل سکونت : خوزستان

مرزبان: راهم از پیکان جدا شد

 

 

علیرضا مرزبان در فصل آینده هدایت تیم خونه به خونه بابل را برعهده خواهد گرفت.                                                              

مرزبان: راهم از پیکان جدا شد

 

به گزارش خبرگزاری " دی اسپورت " در حالی که گفته می‌شد این مربی سابق پرسپولیس که فصل فوق‌العاده‌ای را با پیکان پشت سر گذاشته در راه حضور در یک تیم لیگ‌برتری یا ادامه مربیگری در پیکان است، امروز خونه به خونه‌ای‌ها در یک اقدام سریع سرمربی سابق تیم‌های پدیده و پیکان را به جمع خود اضافه کرد.


وقتی با مرزبان در این‌باره صحبت کردیم، گفت: دلایل مختلفی برای این تصمیم داشتم که مهمترین انگیزه‌ام کمک کردن به فوتبال مازندران به عنوان یکی با استعدادترین مناطق فوتبالی ایران است که سال‌ها در لیگ‌برتر نماینده‌ای نداشته و من فکر می‌کنم در بابل می‌توانم تاثیر بیشتری روی فوتبال ایران بگذارم. این مساله مهمترین دلیل من برای حضور در خونه به خونه بوده است.


مرزبان درباره قراردادش با این تیم پرسروصدای بابلی می‌گوید: ما خیلی سریع به نتیجه رسیدیم. در یک جلسه حضوری من اهداف باشگاه را دیدم و به این نتیجه رسیدم که برای ادامه فعالیتم تیم خوبی به من پیشنهاد داده است.


او درباره اینکه چرا با پیکان ادامه نداد هم می‌گوید: باشگاه پیکان متعلق به لیگ‌برتر فوتبال ایران و دارای یک فضای عالی برای کار است اما شاید به خاطر برخی تفاوت سلیقه‌ها در کار فوتبال تصمیم گرفتم راهم را از پیکان جدا کنم اگرچه خاطرات بسیار خوبی از دوران حضور در این تیم دارم.

 مرزبان که راهی سفر آلمان است کار خود را در بازگشت از آلمان بلافاصله آغاز خواهد کرد. اولین هدف او تکرار قهرمانی لیگ دسته اول در شهری است که هواداران پرشور و مدیر علاقمندی دارد.


 

شنبه 1 خرداد 1395  7:22 PM
تشکرات از این پست
doctor114
doctor114
doctor114
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 5491
محل سکونت : فارس

پاسخ به:مرزبان: راهم از پیکان جدا شد

خیلی حیف شد که استان فارس و فکر سپاسی بازیکن ساز لیگ برتری نشدند

 

E-Mail to: Doctor114_Rasekhoon@yahoo.com مدیر تالار ورزش و زیرتالارهای فوتبال راسخون

یک شنبه 2 خرداد 1395  11:14 AM
تشکرات از این پست
hasanvand
دسترسی سریع به انجمن ها