0

رنو مدعی است مگان GT از پورشه 911 بهتر است!

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

رنو مدعی است مگان GT از پورشه 911 بهتر است!

رنو مدعی است مگان GT از پورشه 911 بهتر است!
 
 
اخیراً شرکت خودروسازی رنو در قالب یک تبلیغ ویدیویی اعلام کرده که خودروی رنو مگان GT بهتر از پورشه 911، فولکس واگن گلف GTI و فورد فوکوس ST است.

شاید خیلی‌ها این گفته را جدی بگیرند، ولی باور کنید این حرف بیشتر شبیه به یک جوک می‌ماند که صرفاً به مزایای یک خودروی خاص پرداخته است. شرکت خودروسازی رنو در ویدیو تبلیغاتی خود که در زیر قرار داده ایم، اعلام کرده که رنو مگان GT بهتر از گلف GTI است که باید گفت کمی بیش از حد اغراق کرده است. در صورتی که خودروی هم رده فولکس واگن GTI تقریباً رنو مگان RS است. البته ادعای شرکت خودروسازی رنو مربوط به برتری سیستم فرمان در مقایسه با خودروهای دیگر می‌شود.

در این خصوص شرکت خودروسازی رنو ادعا کرده که بر روی مگان GT از یک دیفرانسیل لغزش محدود مکانیکی، لاستیک‌های پهن، سیستم تعلیق مستقل و مهم‌تر همه از سیستم فرمان پذیری چرخ‌های عقب استفاده کرده که باعث گردش مطلوب خودرو در جاده‌های شن و ماسه‌ای و یا دیگر سطوح جاده‌ای شده است.

در خصوص برتری رنو مگان مقابل پورشه 911 هم شرکت خودروسازی رنو به دارا بودن هر دو خودرو از سیستم فرمان پذیری چرخ‌های عقب اشاره کرده است، ولی چیزی که باعث برتری رنو مگان GT مقابل پورشه 911 شده، قیمت 25 هزار و 990 یورویی رنو مگان GT است که واقعا مخاطب را در شوک فرو می‌برد، چون دقیقاً مثل این می‌ماند که رنو داستر شاسی بلند را به خاطر ارزان بودن بهتر از پورشه کاین بدانیم!

در هر صورت رنو اعلام کرده که به صورت استاندارد بر روی مگان GT از سیستم فرمان پذیری هرچهارچرخ خودرو و یک جعبه دنده دوکلاچه استفاده کرده است که با قیمت 25 هزار و 990 یورویی می‌تواند گزینه مطلوبی برای مخاطبانش باشد، ولی قطعاً بهتر از پورشه 911 نیست.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

چهارشنبه 29 اردیبهشت 1395  1:27 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها