0

احتمال کلید خوردن «به کودکان شلیک نکنید» در تابستان/ خوزستان مقر اصلی آخرین ساخته شاه‌حسینی

 
hasanvand
hasanvand
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : شهریور 1394 
تعداد پست ها : 963
محل سکونت : خوزستان

احتمال کلید خوردن «به کودکان شلیک نکنید» در تابستان/ خوزستان مقر اصلی آخرین ساخته شاه‌حسینی

انسیه شاه‌حسینی گفت: همه چیز برای شروع فیلمبرداری آماده است با توجه به شرایط فیلم‌نامه فصل تابستان بهتری زمان برای فیلمبرداری است که احتمالاً در این فصل فیلمبرداری را آغاز کنیم.
احتمال کلید خوردن «به کودکان شلیک نکنید» در تابستان/ خوزستان مقر اصلی آخرین ساخته شاه‌حسینی

درباره آخرین روند ساخت فیلمنامه «به کودکان شلیک نکنید»، که چندی است مشغول به نگارش فیلمنامه آن است، گفت: شخصاً به عنوان کارگردان و فیلمنامه‌نویس آنچه که قبل از تولید بر عهده من بوده را انجام دادم. آخرین بازنویسی نهایی فیلمنامه «به کودکان شلیک نکنید»، انجام شده است و از حالا به بعد کلید خوردن فیلم بستگی به تهیه‌کننده و برنامه‌ریزی آن دارد. اگر مشکلات تهیه‌کننده برطرف شود، هر چه سریعتر فیلمبرداری را آغاز خواهیم کرد.

وی در ادامه افزود: به احتمال فراوان حدس می‌زنم این اثر سینمایی در تابستان کلید بخورد چرا که یکی از نکات اصلی فیلممان که می‌تواند در فضای فیلم تأثیرگذار باشد، گرما است. به این جهت ترجیح می‌دهم در تابستان فیلمبرداری را آغاز کنیم.

کارگردان فیلم سینمایی «شب بخیر فرمانده» در ادامه اظهار کرد: در آخرین بازنویسی که انجام شده است لوکیشن‌های مورد نظر در فیلمنامه در خوزستان تعریف شده است. اما باز هم بستگی به نظر تهیه‌کننده و میزان هزینه‌ای که قرار است صورت بگیرد دارد؛ چرا که بخش‌هایی از این فیلمنامه پتانسیل فیلمبرداری در خارج از ایران را دارد، اما آنچه مسلم است خوزستان یکی از اصلی‌ترین لوکیشن‌های فیلمنامه «به کودکان شلیک نکنید»، است.

او همچنین گفت: به دلیل اینکه هنوز میزان هزینه و برنامه‌ای را که تهیه‌کننده برای این فیلم در نظر گرفته است نمی‌دانیم به چه میزان است،‌ با بازیگری ویژه‌ای وارد صحبت نشده‌ایم و تصمیمی نگرفته‌ایم. اما باید بگویم در تمام فیلم‌هایی که ساختم استفاده از بازیگران بومی یکی از اصلی‌ترین نکاتی است که باید صورت بگیرد. پروداکشن این اثر سینمایی بسیار سنگین است و کاری طاقت‌فرسا خواهد بود امیدوارم شرایط به طور دقیق تا چند روز آینده به گونه‌ای پیش برود که بتوانیم فیلم را در تابستان کلید بزنیم.

تهیه کنندگی این اثر سینمایی بر عهده سید سعید سید‌زاده است و با توجه به موقعیت فیلمنامه و صحبت‌های کارگردان مقر اصلی فیلمبرداری این فیلم خوزستان است.

فارس

سه شنبه 28 اردیبهشت 1395  7:56 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها