0

چگینی: تصویربرداری «برادر» به ۸۰ درصد رسید/ «مهرداد ضیایی» بازیگر جدید سریال

 
hasanvand
hasanvand
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : شهریور 1394 
تعداد پست ها : 963
محل سکونت : خوزستان

چگینی: تصویربرداری «برادر» به ۸۰ درصد رسید/ «مهرداد ضیایی» بازیگر جدید سریال

تهیه کننده «برادر» گفت: گروه تولید «برادر» نزدیک به ۸۰ درصد از کل سریال را تصویربرداری کرده‌اند و تدوین، صداگذاری و موسیقی به صورت همزمان انجام می‌شود.
چگینی: تصویربرداری «برادر» به ۸۰ درصد رسید/ «مهرداد ضیایی» بازیگر جدید سریال

«نعمت چگینی» تهیه کننده سریال «برادر»  گفت: گروه تولید در منطقه غرب تهران و بزرگراه شهید باکری مشغول ضبط سکانس‌هایی از این سریال هستند.

وی ادامه داد:‌ اوایل خرداد ماه راهی شمال می‌شویم، اما هنوز مشخص نیست که به کدام شهر می‌رویم و در آنجا نیز چندین بازیگر بومی شمالی به سریال اضافه خواهند شد.

این تهیه کننده همچنین بیان داشت:‌ به تازگی مهرداد ضیایی به جمع بازیگران سریال «برادر» اضافه شده است.

وی در ادامه افزود:‌ گروه تولید نزدیک به 80 درصد از کل سریال را تصویربرداری کرده‌اند و تدوین، صداگذاری و موسیقی به صورت همزمان انجام می‌شود.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: حاج کاظم پهلوان مردی خیر و از تجار سرشناس برنج ایران است که با تأکید بر حمایت از تولید ملی، فقط در زمینه تجارت برنج ایرانی فعالیت می‌کند. او به همراه پسرش مسعود و دخترش مریم که یک روزنامه نگار پر جنب و جوش است، ضد واردات قاچاق برنج های تاریخ گذشته و مسموم به ایران مبارزه می‌کند. این اقدام باعث دشمنی دلالان و قاچاقچیان این تجارت با وی شده است. دشمنان با اغفال ناصر پسر دیگر او، وارد تجارت سالم حاج کاظم شده و همین امر به وقوع ماجراهایی منجر می‌شود که...

سریال «برادر» به تهیه‌کنندگی نعمت چگینی،کارگردانی جواد افشار و نویسندگی آرش قادری برای پخش در ماه رمضان از شبکه دو سیما تولید می‌شود.

بازیگرانی چون حسین یاری، حسن پورشیرازی، پوریا پورسرخ، گلاره عباسی، سهیلا رضوی، سوگل طهماسبی، مجید واشقانی، کاوه خداشناس، محمد رسول صفری، قدرت الله صالحی، سید مهرداد ضیایی، رضا توکلی، بهنام قربانی، مژگان بیات، علیرضا درویش زاده، امیر منصور فلاح، حسین پارسا، افسانه تهرانچی، سمیرا مهدوی شکیبا، مهرداد ایل بیگی، زهرا فراهانی تاکنون حضورشان در این پروژه قطعی شده است.

فارس

سه شنبه 28 اردیبهشت 1395  7:54 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها