0

شبکه تعاملات قرآنی بانوان جهان اسلام به‌زودی راه‌اندازی خواهد شد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

شبکه تعاملات قرآنی بانوان جهان اسلام به‌زودی راه‌اندازی خواهد شد

 

شبکه تعاملات قرآنی بانوان جهان اسلام به‌زودی راه‌اندازی خواهد شد

» سرویس: معارف و حقوق - دين و انديشه

کد خبر: 95022817945

سه‌شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۰

مدیرکل امور بانوان سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی گفت: بنیاد بین‌المللی قرآن کریم به زودی شبکه تعاملات قرآنی بانوان جهان اسلام را راه‌اندازی خواهد کرد و در این راه نیازمند پشتیبانی محتوایی از سوی سازمان دارالقرآن‌الکریم است.

 

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجازی در جریان بازدید تنی چند از بانوان کشورهای اسلامی از سازمان دارالقرآن‌الکریم ضمن سخنانی گفت: هفت سال است که سازمان اوقاف و امورخیریه همایش بانوان فعال در حوزه قرآنی را برگزار و از برگزیدگان آنها تجلیل می‌کند.

 

وی با اشاره با اینکه سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی از سال گذشته تصمیم به شناسایی ظرفیت‌های بانوان فعال قرآنی خارج از کشور گرفته است، افزود: سال گذشته 7 نفر و امسال 8 نفر از بانوان خارجی را جهت تجلیل به این همایش معرفی کرده‌ایم که از میان نامزدهای بالغ بر 30 کشور اسلامی انتخاب شده بودند.

 

حجازی سوابق ارسالی از سوی بانوان خارجی فعال در حوزه قرآنی را بسیار امیدوار کننده دانست و افزود: چنانچه ظرفیت‌های بانوان داخل کشور با بانوان خارجی به یکدیگر گره بخورد می‌توان شاهد یک ظرفیت منطقه‌ای در این خصوص بود.

 

وی از تشکیل شبکه بانوان فعال قرآنی مسلمان توسط بنیاد بین‌المللی قرآن کریم در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: درصددیم تا با استفاده از فضای مجازی و مجاری دیگر، بین بانوان داخل و خارج از کشور تعاملاتی ایجاد کنیم که منجر به اجرای برنامه‌های مشترک قرآنی شود.

 

مدیرکل بانوان سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با اشاره به اینکه نسل آینده جهان اسلام در دامن این بانوان پرورش خواهند یافت، گفت: چنانچه مادران ما قرآنی باشند شاهد توسعه نسل جوان قرآنی در جهان اسلام خواهیم بود.

 

وی در این راستا از سازمان دارالقرآن‌الکریم تقاضای پشتیبانی محتوایی، درخصوص ایجاد این شبکه کرد.

 

انتهای پیام

سه شنبه 28 اردیبهشت 1395  6:49 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها