0

"ناگفته‌های باقی‌مانده" کوهستانی در بروکسل

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

"ناگفته‌های باقی‌مانده" کوهستانی در بروکسل

 

"ناگفته‌های باقی‌مانده" کوهستانی در بروکسل

» سرویس: فرهنگي و هنري - سينما و تئاتر

کد خبر: 95022817637

سه‌شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۰

hamidreza dastjerdi-3-206.jpg

امیررضا کوهستانی در فستیوال هنری بروکسل کارگاهی با عنوان « آنچه ناگفته باقی می‌گذاریم» برگزار می‌کند.

 

به گزباش خبرنگار تئاتر ایسنا، هرسال در اردیبهشت‌ماه همزمان با برپایی فستیوال هنری بروکسل (Kunsten Festival Des Arts) یکی از کارگردانانی که در طی سال‌های گذشته در آن فستیوال اجرا داشته‌ است، کارگاهی را در بخش جنبی جشنواره برای علاقه‌مندان برگزار می‌کند.

 

براین اساس در این دوره از جشنواره امیررضا کوهستانی که پیش از این پنج بار با نمایش‌های «رقص روی‌ لیوان‌ها»، «در میان ابرها»، «کوارتت»، «17 دی کجا بودی؟» و «سالگشتگی» در این جشنواره شرکت داشته، علاوه بر اجرای نمایش «شنیدن» در بخش اصلی جشنواره از سه تا شش خردادماه در سالن بوزار، در بخش جنبی نیز، کارگاهی با عنوان « آنچه ناگفته باقی می‌گذاریم» (What We leave Unsaid) را با همکاری مرکز بین‌المللی تمرین‌های نمایشی (CIFAS) برگزار می‌کند.

 

در این کارگاه که از 24 تا 31 اردیبهشت‌ماه در سالن لابلون بروکسل به مدت 7 جلسه 6 ساعته برگزار می‌شود،‌ علاوه بر کوهستانی، سمانه احمدیان به عنوان دستیار و مونا احمدی به عنوان بازیگر نمایش «شنیدن» هم حضور دارند.

 

کوهستانی در یادداشتی کوتاه که در رابطه با این کارگاه نوشته، هدف از برگزاری این کارگاه را تلاش برای دستیابی به روش‌های فعال‌سازی تخیل تماشاگر به واسطه‌ی ناگفته‌ها و ناشنیده‌ها عنوان کرده است.

 

انتهای پیام

سه شنبه 28 اردیبهشت 1395  6:43 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها