0

فردفانی: تلاوت شایسته‌ای در فینال مسابقات داشتم/ از همسرم سپاسگزارم

 
mohandesvahidpour
mohandesvahidpour
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : فروردین 1390 
تعداد پست ها : 5058

فردفانی: تلاوت شایسته‌ای در فینال مسابقات داشتم/ از همسرم سپاسگزارم

مجتبی فردفانی، رتبه اول رشته حفظ سی و سومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن در گفت‌ و‌گو با ایکنا درباره تلاوت خود در مرحله فینال این دوره از مسابقات گفت: من با توجه به اجرایی که در مرحله مقدماتی داشتم از نظر صوت و لحن، تجوید و وقف و ابتدا خیلی خوب بود و اساتیدی که با ما تماس داشتند تأیید کردند اما در حسن حفظ با توجه به خستگی که داشتم و چند ساعتی بازار رفتیم در حسن حفظ مشکل پیدا کردم اما به دوستان گفتم که در مرحله فینال جبران می‌کنم.
وی افزود: امروز در مرحله فینال توانستم یک حسن حفظ بدون اشکال داشته باشم ضمن اینکه از نظر صوت و لحن، تجوید و وقف و ابتدا هم تلاوت خوبی داشتم و توانستم چندین نغمه را اجرا کنم.
فردفانی با بیان اینکه امروز تلاوت خوبی ارائه کردم، گفت: قبل از تلاوت به ائمه اطهار(ع) و حضرت زهرا(س) و امام رضا(ع) توسل کردم و خدا را شکر توانستم تلاوت شایسته‌ای داشته باشم.
وی ادامه داد: در این دوره از مسابقات نسبت به دوره‌های گذشته حافظان خیلی خوبی حضور داشتند و از سطح بالایی برخوردار بودند به‌خصوص در حسن حفظ اما با توجه به اینکه من حسن حفظ را کامل خواندم احتمال می دادم که اول باشم چرا‌که رقبایم از نظر وقف و ابتدا خیلی مشکل داشتند و از نظر صوت و لحن و تجوید هم متوسط بودند.
رتبه اول رشته حفظ سی و سومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن عنوان کرد: خوشحالم که به‌عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران توانستم این رتبه را کسب کنم و دغدغه‌ام این بود که تمام توان خود را برای تلاوت در مرحله فینال بگذارم و می‌دانستم که مردم هم انتظار دارند نماینده ایران یک تلاوت خیلی فاخر ارائه دهد.
فردفانی در پایان گفت: باید تشکر کنم از کسانی که در کنار من بودند و به یاد من بودند از همشهریان، خانواده و همسرم تشکر می‌کنم که این روزها در کنار من بودند.

سه شنبه 28 اردیبهشت 1395  10:52 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها