0

قهرمان آسیا دسته دومی شد

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

قهرمان آسیا دسته دومی شد

به گزارش "ورزش سه"، پاس که یکی از مهمترین باشگاه های تهران و یکی از مهمترین کانون های پرورش بازیکنان در فوتبال ایران بوده است، ديروز در حالی به سومین سطح فوتبال ایران سقوط کرد که از مدت ها پیش مشخص بود روشی که برای اداره این تیم در نظر گرفته شده راهی جز سیه روزی ندارد. پاسی ها که در تهران امکانات فوق العاده ای داشتند. پاس که در سال 1385 با یک تصمیم عجولانه از سوی مسئولان وقت به شهر همدان هبه شد بعد از 4 سال حضور در سطح اول فوتبال ایران در سال سوم با تصمیمات اشتباه به رده پایین تر سقوط کرد و پس از آن هرگز به سطحی که قبلا در آن حضور داشت بازنگشت.  پاسی ها که در ابتدا با حضور خود در همدان به فضای این شهر گرمی بخشیدند به مرور و از راه رسیدن شکست ها و با مشکلات مالی عدیده از اصل خود فاصله گرفتند و تبدیل به یک تیم درجه دوم در فوتبال ایران شدند.  


این در حالی است که آنها تقریبا در تمام سال های فعالیت در فوتبال تهران و سپس لیگ برتر فوتبال ایران یکی از مدعیان جدی قهرمانی بودند و حتی به قهرمانی آسیا نیز رسیدند که آخرین افتخار باشگاهی ایران به این باشگاه برمی گردد.


سقوط تیم پاس که با مدیریت های ضعیف توام شده است چند وجه دارد که مهمترین آن از رفتن یک پایگاه ساخت بازیکن و کشف استعداد در شهر بزرگ تهران است که با توجه به امکانات این باشگاه می توانست خدمت بزرگی به فوتبال ایران بکند. شاید حالا با سقوط پاس به دسته دوم مسئولان فعلی این تیم را آزاد بگذارند تا پاس دوباره به تهران برگردد و شاید به همت قدیمی های این باشگاه و ستاره هایی که هنوز در فوتبال ایران می درخشند پاس دوباره به جایگاه سابق خود بازگردد.

 

قهرمان آسیا دسته دومی شد


بد نیست به ستاره های تاریخ این باشگاه نگاهی بیندازیم : حسین کازرانی،محمد صادقی،قفلساز،حلوایی،حقیقیان،هوشنگی،همایون شاهرخی،یاوری،اصغر شرفی،حسن حبیبی،مهاجرانی،محمد رنجبر،برادران مناجاتی،فرکی،دینورزاده،عربشاهی،بهتاش فریبا،فرامرز عزتی،صحابه،کمال خلیلیان،آیینه ورزان،پرویز میرزا حسن،حمید استیلی،محمد خاکپور،کوروش لرستانی،فیروز کریمی،رضا امری،حکیم زاده، احمدرضا دانا،اکبر یوسفی،آرش نوآموز،رضا رضایی منش مارکار قاجانیان،رضا عابدیان،گروسی،محمود شافعی،مهدی تارتار،جواد نکونام، میثم منیعی،هادی شکوری،آقایی،رودباریان،جانملکی و...

 

قهرمان آسیا دسته دومی شد

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

سه شنبه 28 اردیبهشت 1395  7:29 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها