0

جانبازان، قهرمانان و الگوهای زنده ایران اسلامی هستند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

جانبازان، قهرمانان و الگوهای زنده ایران اسلامی هستند

جانبازان، قهرمانان و الگوهای زنده ایران اسلامی هستند


مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان گفت: مجروحیت و زخم جانبازان، سند افتخار انقلاب اسلامی است و جانبازان، قهرمانان و الگوهای زنده ایران اسلامی هستند.
جانبازان، قهرمانان و الگوهای زنده ایران اسلامی هستند

به گزارش دفاع پرس از کرمان، محمدرضا حسنی‌سعدی در مراسم صبحگاه اداری اداره‌کل آموزش‌وپرورش استان کرمان، گفت: جانبازان انسان‌هایی بزرگ، عزتمند و بی‌ادعا هستند که قسمتی از هستی خود را در راه دفاع از نظام جمهوری اسلامی، آرمان‌های امام راحل و فرهنگ کشور فدا کردند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان بابیان این‌که وجود، حیات و دعای جانبازان برای ایران اسلامی برکت است، افزود: مجروحیت و زخم جانبازان، سند افتخار انقلاب اسلامی است، ولی مجروحیت و قطع عضو آن‌ها هم‌چنان در وجودشان به یادگار مانده و رنج و سختی این فداکاری را تحمل می‌کنند.

وی با اشاره به وجود 962 هزار و 134 جانباز در کشور افزود: 18 هزار و 999 جانباز 5 تا 70 درصد در استان کرمان وجود دارد.


حسنی‌سعدی بابیان خاطراتی از ایثارگری و رشادت‌مردی جانبازان دفاع مقدس تأکید کرد: جانبازان، پهلوانان، قهرمانان و الگوهای زنده ایران اسلامی هستند.


وی بر معرفی جانبازان برای نسل جوان در مدارس تأکید کرد و گفت: جوانان ما به‌دنبال قهرمان و پهلوان هستند؛ پس، معرفی این قهرمانان و پهلوانان بی‌ادعا، به‌عنوان الگوهای زنده، در مدارس ضرورت دارد.

همچنین در این مراسم محمد محسن‌بیگی مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان  خاطرنشان کرد: فعالیت 20 جانباز بالای 70 درصد، 187 آزاده، 548 فرزند شهید، 55 پدر شهید و 66 مادر شهید به‌عنوان فرهنگی درآموزش و پرورش استان کرمان بزرگ‌ترین سرمایه‌ی دستگاه تعلیم و تربیت استان است.


وی به فعالیت یک هزار و 692 جانباز فرهنگی 5 تا 50 درصد در مدارس استان نیز اشاره کرد و افزود: 2090 رزمنده، 160 همسر شهید، 554 برادر شهید و 829 خواهر شهید نیز هم‌کاران فرهنگی ما در آموزش‌وپرورش استان هستند.


محسن‌بیگی به نقش فرهنگیان در عرصه‌های مختلف کشور به‌خصوص جنگ تحمیلی اشاره کرد و گفت: آموزش‌وپرورش استان کرمان 1319 شهید دانش‌آموز و 232 شهید فرهنگی را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

دراین مراسم از فرهنگیان جانباز، آزاده، رزمنده و عضو خانواده شهدا، شاغل در حوزه‌ی ستادی اداره‌کل آموزش‌وپرورش استان تجلیل به عمل آمد.

 

دوشنبه 27 اردیبهشت 1395  3:04 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها