0

هلاکت شمار زیادی از تروریست‌ها در غرب حلب

 
victoryone
victoryone
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 6330
محل سکونت : خوزستان

هلاکت شمار زیادی از تروریست‌ها در غرب حلب

بر اساس این گزارش عناصر مسلح وابسته به تروریست های جبهه النصره و دیگر گروههای تروریستی از دو جبهه به مواضع ارتش سوریه در دو منطقه الجدیده و بحوث علمیه در حلب حمله کردند.

به گزارش فرهنگ نیوز، یک منبع نظامی میدانی اعلام کرد نیروهای امنیتی سوریه حمله گروههای تروریستی به غرب شهر حلب در شمال این کشور را دفع کردند.

بر اساس این گزارش عناصر مسلح وابسته به تروریست های جبهه النصره و دیگر گروههای تروریستی از دو جبهه به مواضع  ارتش سوریه در دو منطقه  الجدیده  و بحوث علمیه در حلب حمله  کردند.

حملات تروریست های مسلح با هدف شکستن خطوط دفاعی نیروهای ارتش سوریه در غرب حلب صورت گرفت اما یگان های ارتش با پشتیبانی حملات هوایی سوریه و روسیه حمله تروریست ها را دفع و تعدادی از تجهیزات نظامی آنان را منهدم کردند و شماری از تروریست ها را به هلاکت رسیدند.

 این گزارش همچنین با اشاره به  درگیری های پراکنده نیروهای ارتش سوریه با گروههای مسلح تروریستی در منطقه الزهرا و بستان پاشا، تاکید کرد تلاش تروریست ها برای نفوذ به این منطقه دفع و تروریست های متحمل شکست سنگینی شدند.

در همین حال یک منبع نظامی گفت: نیروهای  ارتش سوریه  موفق شدند بیمارستان الاسد شهر دیر الزور در شرق این کشور را تحت کنترل خود درآورند. ارتش با آزادسازی بیمارستان الاسد شهر دیر الزور ، موفق شد همه کادر پزشکی بیمارستان را که در  اسارت تروریست های داعش  بودند، آزاد کند.

 منبع میدانی تاکید کرد  شمار زیادی از عناصر داعش در این درگیری به هلاکت رسیدند و تعدادی ازتجهیزات جنگی آنان منهدم شدند.

 

دوشنبه 27 اردیبهشت 1395  10:43 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها