0

تسخیرشده ترین نقاط روی کره زمین

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

تسخیرشده ترین نقاط روی کره زمین

همه‎‌ی ما داستان‌های ترسناکی در گذشته شنیده‌ایم و از آنها هراس داریم. ولی مطمئنا آشنا شدن با نقاط تسخیرشده‌ی دنیا شبیه هیچ کدام از داستان‌های ترسناکی که قبلا شنیده‌اید نخواهد بود.

 

 

دژ نظامی بهانگار (Bhangarh)، هند

 

ترسناک

 

دژ بهانگار تسخیر شده‌ترین مکان در سرتاسر هند است. این مکان که به دژ ارواح معروف است، شامل مجتمع دفاعی از خانه‌ها و قلعه‌هایی است که صدها سال متروکه شده‌ٰاند. شایعاتی مبنی بر این است که این مکان خانه‌ی جادوگری شیطانی بوده است. هیچکس حتی نزدیک این خرابه‎ی ساخته شده در قرن هفده‌ام زندگی نمی‌کند. نشانه‌هایی توسط شهرداری در این مکان نصب شده که از توریست‌ها عاجزانه درخواست می‌کند که بعد از غروب آفتاب در این خرابه‎ها نمانند. توریست‌هایی که سعی در چادر زدن و گذراندن شب در این مکان را داشته‌اند، دیگر دیده نشده‌اند.

 

 

 

قلعه درگهلم (Dragsholm)، دانمارک

 

ترسناک

 

قدیمی‌ترین ساختمان صد سال اخیر دانمارک، خانه‎‌ی سه روح سرگردان است. زن خاکستری رنگ و زن سفیدپوش، در سالن موسیقی و راهروی مارپیچ آن سرگردان هستند. ولی زنی دیگر با سوار شدن بر کلاسکه و دو اسب سفیدش، عجیب‌ترین و ترسناک‌ترین اتفاق تمام کشور دانمارک را رقم می‌زند.

 

 

 

 

قصر شتودوبیسک (Chateau De Brissacفرانسه

 

ترسناک

 

بلند‌ترین قلعه‌ی فرانسه شاهد دسیسه و توطئه‌چینی، کشتار دسته‌جمعی و نقاطی سمی و زهرآلود بوده است، ولی ناشناخته‌ترین ترور این مکان تسخیر شده، ترور زن سبز (la Dame Verte) بوده است. اکثر بازدیدکنندگان با ناله‌های شبانه این زن روبرو شده‌اند. اگر هم بدشانس باشید ممکن است هنگام پرسه زدن در تالار جلویتان سبز شود. زنی سبز رنگ را فرض کنید که ناگهان بایستد و به شما خیره شود. سپس چهره‎ی جوان و پریشانش با صدای فریاد و جیغ جلوی چشم شما آب شود.

 

 

 

قلعه آرکشوس (Akershus)، اسلو، نروژ

 

ترسناک

 

قلعه‌ی آرکشوس، حدود ۷۰۰ سال مرکز دفاعی اسلو است. در قرن هجده‌ام از این قلعه به‌عنوان زندانی برای دشمن‌ها استفاده می‌شد و در حین جنگ جهانی دوم، این قلعه مکان مورد علاقه‌ی شکنجه‌ی نازی‌ها بوده است. صدها نفر در این نقطه جان خود را از دست داده‌اند و خیلی‌ها نیز شکنجه شده‌اند. پس تعجبی ندارد اگر این مکان تسخیر شده است. تقریبا تمامی ارواح این مکان اسم دارند!. مانند Mantelgeisten، دختری که هر شب با ساعتی جیبی در دست به قدم زدن در سلول‌های زندان می‌پردازد یا سگی شیطانی که حتی خود ارواح نیز از دیدنش خوشحال نمی‌شوند.

 

 

 

هتل فیرمونت (Fairmont)، آلبرتا، کانادا

 

ترسناک

 

این هتل عظیم نیز سهم زیادی از مناطق روح‌نشین دنیا دارد. هتلی که میزبان خانواده‌ای به قتل رسیده است. اگر به این هتل سفر کنید عروسی که توسط ساقدوش خود از پله‌ها پایین افتاده و مراسم ازدواج خودش را از دست داده یا خدمتکاری که وسایل شما را تا دم در اتاقتان همراهی می‌کند و وقتی می‌خواهید به او انعامی دهید، غیب می‌شود، میزبانان شما خواهند بود. سفر خوش!.

 

 

 

 

برج لندن، انگلستان

 

ترسناک

 

این ساختمان تسخیر شده‌ترین مکان در تمام انگلستان است. این برج ساخته شده در قرن یازدهم، میزبان دسته‌ای از غول‌ها است که برای قرن‌ها در این مکان دیده شده‌اند. سالنی را فرض کنید که در آن غولی بدون سر قدم می‌زند. البته خانم‌های به مراتب مهربان‌تری هم هستند که از پنجره برای شما دست تکان می‌دهند. همچنین دو شاهزاده کوچک که در بچگی در زیر آوار مدفون شده‌اند و هر از چندگاهی هم از بیرون می‌آیند و چرخی می‌زنند. اگر اینجا شبیه جهنم نیست پس کجا هست؟

 

 

 

جنگل آوکیگارا (Aokigahara)، ژاپن

 

 

ترسناک

 

این جنگل که با نام جنگل خودکشی (Suicide Forest) شناخته می‌شود، بدون شک تسخیر شده است. افراد محلی این جنگل را خانه‌ی روح عصبانی یورای (Yūrei) می‌دانند. هر ساله در این جنگل جستجو برای پیدا کردن جسد آمار مردگان را بالا می‌برد. تقریبا هر سال ۱۰۰ خودکشی در این جنگل اتفاق می‌افتد.

 

 

 

 

تپه مونتپلر (Montpelier)، دوبلین، ایرلند

 

ترسناک

 

این تپه قبرستانی بزرگ دارد. بعد از اینکه ساختمانی روی این قبرستان ساخته شد، در یک شب طوفانی ارواح عصبانی سقف این ساختمان را جدا کردند. بعد از تعمیر سقف، ارواح ساختمان را به آتش کشیدند. بعد از مدت کوتاهی جلسه‌ای برای ارتباط با ارواح صورت گرفت. جدا از این موارد، در این مکان روح گربه‌ای سیاه‌رنگ نیز پرسه می‌زند و از ورود افراد به این خرابه و مواجه شدنشان با ارواح جلوگیری می‌کند.

 

 

 

 

قلعه اشرافی واول (Wawel)، لهستان

 

ترسناک

 

این قلعه بهترین و عجیب‌ترین مکان تسخیر شده در کره‌ی زمین است. بستر سنگی این قلعه با انواع غارها پر شده است. بسیاری از غارها از دیرباز توسط بشر استفاده می‌شدند. این غارها پر از گور و جسد افرادی است که در گذشته قربانی شده‌اند. گفته شده که نه تنها این قلعه توسط خدایان عصر حجر که در این منطقه فرمانروایی کرده‌ اند، تسخیر شده، بلکه روح تمامی شاهانی که در این قلعه نگهداشته شده‌اند نیز در این مکان حضور دارند. هر ساله در ۲۴ دسامبر تمامی ارواح منطقه دور هم جمع می‌شوند.

 

 

 

 

متل رم (Ram) گلوستیشر (Gloucestershire)، لندن

 

ترسناک

 

حتی قبل از اینکه این متل ساخته شود، این زمین تسخیر شده بود. مشرک و کافری ۵۰۰۰ ساله اخیرا بسیار دردسر ساز شده است. طبق شنیده‌ها این نقطه مرکز انرژی و پلی ارتباطی بین این دنیا و جهنم است. در گذشته در این مکان به پرستش شیطان می‌پرداختند و جنایاتی را مرتکب می‌شدند.

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

یک شنبه 26 اردیبهشت 1395  9:40 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها