0

امكان اصلاح مشخصات پذيرفته‌شدگان عتبات عاليات از طريق‌ آژانس‌هاي زيارتي

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

امكان اصلاح مشخصات پذيرفته‌شدگان عتبات عاليات از طريق‌ آژانس‌هاي زيارتي

89/10/11 - 14:35
شماره:8910111032
 
نسخه چاپي ارسال به دوستان
 

خبرگزاري فارس: افرادي كه اقدام به پيش‌ثبت‌نام عتبات عاليات كرده‌اند و در قرعه‌كشي صورت گرفته اسامي آنها به عنوان پذيرفته‌شده اعلام شده، در صورت وجود "يك مورد مغايرت " در مشخصات ثبتي آنها، امكان اصلاح اين مغايرت وجود دارد.


 

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، افرادي كه جهت اعزام به عتبات عاليات از طريق سامانه اينترنتي http://atabat.haj.ir اقدام به ثبت‌نام كرده‌اند و پس از انجام قرعه‌كشي، اسامي آنها از طريق اين سامانه به عنوان پذيرفته‌شدگان اعزام به عتبات عاليات اعلام شده در صورت وجود تنها يك مورد مغايرت در مشخصات شناسنامه‌اي و ثبتي آنها در هنگام پيش‌ثبت‌نام، امكان اصلاح اين مورد مغايرت از طريق آژانس‌هاي زيارتي مربوطه وجود دارد.

اين امكان تنها براي افرادي فراهم است كه تمام اطلاعات وارد شده آنها در سامانه پيش‌ثبت‌نام از جمله كد ملي و شماره شناسنامه صحيح باشد و به طور مثال تنها نام فاميلي فرد به اشتباه در سامانه به ثبت رسيده باشد.

اين افراد مي‌توانند با مراجعه به آژانس زيارتي مربوطه، اين مشكل را برطرف كنند به اين صورت كه آژانس مربوطه از طريق سيستم ارتباطي داخلي خود با سازمان حج و زيارت و با ارسال درخواستي براي واحد رايانه حج و زيارت استان مربوطه، مورد مغايرت را جهت اصلاح اعلام مي‌كنند.

در صورت مراجعه اين افراد و امتناع آژانس مربوطه از پذيرش و ثبت‌نام اين افراد به بهانه مغايرت مشخصات آنها با مشخصات ثبت‌شده در سامانه پيش‌ثبت‌نام، اين موارد اهمال و قصور آژانس محسوب مي‌شود چرا كه از نظر سازمان حج و زيارت هيچ مانعي براي ثبت‌نام قطعي اين افراد وجود ندارد.

 
 
شنبه 11 دی 1389  3:37 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها