0

بزرگ‌ترين هدف دشمن در فتنه 88 ترويج مظاهر فرهنگ غربي بود

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

بزرگ‌ترين هدف دشمن در فتنه 88 ترويج مظاهر فرهنگ غربي بود

89/10/11 - 14:46
شماره:8910110970
 
نسخه چاپي ارسال به دوستان
مديركل اطلاعات مازندران:
 

خبرگزاري فارس: مديركل اطلاعات مازندران گفت: بزرگ‌ترين هدف دشمن در فتنه 88 ترويج مظاهر فرهنگ غربي بود.


 

به گزارش خبرگزاري فارس از شهرستان جويبار، اين مقام اطلاعاتي مازندران ظهر امروز در جلسه شوراي اداري اين شهرستان بيان داشت: آمريكا، رژيم صهيونيستي و برخي كشورهاي غربي با ايجاد تشكل‌هاي سازماندهي شده و با راه‌اندازي فتنه در 18 تير 1378 زمينه را براي يك فرصت ديگر در يك جريان جديد با كمك افراد معاند نظام و عناصر سابقه‌دار در سال 1388 به‌وجود آوردند تا با شبهه افكني و فضاسازي جامعه حق و باطل فضاي جامعه را براي تغيير به نفع خودشان تغيير بدهند.
وي خاطرنشان كرد: براي اجراي اين برنامه نيز ميلياردها دلار هزينه صرف كردند تا با راه‌اندازي شبكه‌هاي مختلف تلويزيوني مخالف نظام به نظام ضربه بزنند كه هوشياري و بصيرت ملت در راستاي مواضع حكيمانه مقام معظم رهبري ترفندهاي آنان را خنثي كرد و حماسه 9 دي را خلق كردند.
مديركل اطلاعات استان مازندران افزود: دشمنان انقلاب با كمك برخي از كشورهاي غربي و استفاده از عناصر خبيث و قدرت‌طلب همواره درصدد ضربه زدن به نظام هستند و ما بايد تيزبين و هوشيار باشيم و پشت سر مقام معظم رهبري و با همدلي و اتحاد در مقابل توطئه‌هاي دشمنان بايستيم.
وي دينمداري، حركت بر مبناي تفكرات بسيجي، هوشمندي در صحنه‌هاي مختلف و تلاش براي اجراي حاكميت ديني و پيوند با روحانيت و از همه مهم‌تر توجه به رهنمودهاي مقام معظم رهبري را در همه بحران‌ها خنثي‌كننده توطئه دشمنان ذكر كرد.
فرماندار جويبار نيز حماسه 9 دي را حماسه‌اي ماندگار در تاريخ ايران ذكر كرد كه مردم آگاه ما در اين روز باشكوه كه روز پيوند ناگسستني ملت عاشورايي با ولايت فقيه و دفاع از ارزش‌هاي اسلامي بود قاطعانه دندان دشمنان را در دهان خرد كردند.
اميد نيك‌نژاد به طرح تحول اقتصادي اشاره كرده و تاكيد كرد: كه از عدالت به دور است كه 70 درصد يارانه دولت در اختيار فقط سه دهك قرار گيرد.
وي از همراهي و مشاركت مردم با دولت براي تحقق اين طرح بزرگ تقدير و تشكر كرد.
رئيس شوراي اداري شهرستان جويبار افزود: از ابتداي سال تاكنون يك هزار و 120 نفر اشتغال در شهرستان ايجاد شده كه بيشترين آنها در بخش اشتغال و خدمات است.
وي اعتبارات امسال را بيش از 60 ميليارد ريال ذكر كرد و تاكيد كرد كه همه مديران بايد در جهت جذب آن و نظارت بر پروژه‌ها اهتمام جدي كنند.
فرماندار جويبار از نبود زيرساخت‌هاي لازم در شهرك صنعتي كه بيش از يك دهه از فعاليت مي‌گذرد و بالغ بر 50 واحد توليدي و صنعتي در آن فعال است انتقاد كرد و از مسئولان آن خواست براي حل مشكلات زيربنايي آن همت بيشتري كنند.
نيك‌نژاد همچنين با اشاره به اخذ مجوز احداث آي سي يو 20 تخته بيمارستان مرحوم عزيزي جويبار از عدم صدور پروانه ساخت اين مركز توسط شهرداري با گذشت بيش از 2 ماه از زمان اخذ مجوز آن از سوي وزارت بهداشت انتقاد كرد و خواستار حل اين ناهماهنگي با همكاري شوراي شهر شد.

 
 
شنبه 11 دی 1389  3:26 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها