0

ملاحي: پاس به سرنوشت برق و مقاومت دچار نمي‌شود

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

ملاحي: پاس به سرنوشت برق و مقاومت دچار نمي‌شود

89/10/11 - 14:47
شماره:8910110909
 
نسخه چاپي ارسال به دوستان
وضعيت فعلي را تغيير مي‌دهيم

خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه پاس همدان گفت: هيچ‌گاه به سرنوشت تيم‌هاي برق و مقاومت شيراز در سقوط به ليگ دسته اول دچار نمي‌شويم.


 

به گزارش خبرگزاري فارس، كريم ملاحي اظهار داشت: در حال حاضر در ميانه ليگ برتر قرار داريم و به هواداران اطمينان مي‌دهم كه تيم پاس هيچ‌گاه به سرنوشت تيم‌هاي برق و مقاومت شيراز در سقوط به ليگ دسته اول دچار نمي‌شود.
وي افزود: در تعطيلات نيم‌فصل برنامه ويژه‌اي از سوي كادر فني براي احيا و تقويت تيم طراحي شده و ياوري نيز پاس را از اين شرايط نجات خواهد داد.
مديرعامل پاس گفت: در‌خصوص وضعيت تيم نبايد قضاوت عجولانه داشت، البته به هواداران حق مي‌دهم كه نگران جايگاه تيم باشند، اما اين شرايط پايدار نخواهد بود.
ملاحي ادامه داد: شكست و پيروزي جزيي از فوتبال است و هيچ‌گاه يك تيم حالت يكنواخت نخواهد داشت و با شروع دوباره رقابت‌هاي ليگ برتر از اين شرايط فعلي خارج خواهيم شد.
وي عنوان كرد: با سال‌ها تجربه مديريت در تيم‌هاي مختلف فوتبال همواره با چنين وضعيتي روبه‌‌رو بوده‌ام و مي‌دانيم وضعيت را به خوبي تغيير دهيم.
وي با دفاع از محمود ياوري سرمربي تيم پاس گفت: ياوري هنوز شناخت كافي از تيم پيدا نكرده و قطعاً در تعطيلات نيم‌فصل تيمش را ساماندهي مي‌كند و تجربه و توانمندي وي موفقيت تيم پاس را در ادامه مسابقات تضمين مي‌كند.
ملاحي اظهار داشت: تيم پاس مجموعه‌اي از بازيكنان جوان است كه كادر فني گذشته در جذب آنها تصميم مستقيم داشته و اكنون نيز ياوري به دنبال انتقال تجربه‌هاي فني خود به آنها است.
وي گفت: ورزش فوتبال لحظه‌اي است و تيم‌ها همواره در نوار برد و باخت حركت مي‌كنند و تيمي كه از فرصت‌ها نهايت استفاده را ببرد، به موفقيت مي‌رسد.
انتهاي پيام/

 
 
شنبه 11 دی 1389  3:25 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها