0

صهیونیست‌ها منتظر مشت آهنین حزب‌الله باشند

 
victoryone
victoryone
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 6330
محل سکونت : خوزستان

صهیونیست‌ها منتظر مشت آهنین حزب‌الله باشند

وزیر دفاع سابق لبنان گفت حزب‌الله لبنان با مشت آهنین ترور سید مصطفی بدرالدین را پاسخ خواهد داد.

به گزارش فرهنگ نیوز، "عبدالرحیم مراد" وزیر دفاع سابق لبنان درباره واکنش‌های احتمالی حزب‌الله لبنان به جنایت تروریست‌ها در به شهادت رساندن "سید مصطفی بدرالدین" فرمانده نظامی حزب‌الله پرداخت.

سید بدرالدین همواره در نوک پیکان مبارزان و مجاهدان بود

وی در این مصاحبه گفت: سید بدرالدین در میدان نبرد به شهادت رسید و وی فردی مهم برای حزب‌الله لبنان به شمار می‌آمد. خداوند این شهید را مورد رحمت خود قرار دهد. وی همواره در نوک پیکان مبارزان و مجاهدان بود و همواره در عرصه نبرد حضور دائم داشت.

حزب‌الله با مشت آهنین به خونخواهی فرمانده خود خواهد پرداخت

وی افزود: تردیدی وجود ندارد که حزب‌الله با مشتی آهنین به خونخواهی فرمانده خود خواهد پرداخت و این نه فقط خونخواهی بلکه مبارزه با تمامی گروه‌های تروریستی خواهد بود و شهادت سید مصطفی بر عزم حزب‌الله در مبارزه با ترویست‌ها خواهد افزود.

هنوز نحوه دقیق شهادت سید ذوالفقار مجهول باقی مانده است

وی در پاسخ به سوالی درباره نحوه به شهادت رسیدن سید مصطفی بدرالدین در نزدیکی فرودگاه دمشق گفت: تا کنون همچنان دلیل و چگونگی حادثه به شهادت رسیدن دقیق سید مصطفی بدرالدین ناشناخته باقی مانده است و همچنان باید منتظر نتایج تحقیقات در این باره بمانیم.

وزیر دفاع سابق لبنان درباره شخصیت این شهید والا مقام گفت: وی از فرماندهان مشهور و عالی رتبه حزب الله بود و یکی از همرزمان ما بوده و از شخصیت‌های بارز حزب‌الله لبنان بوده است.

 

یک شنبه 26 اردیبهشت 1395  10:53 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها