0

«رویاهای دم صبح» نامزد جایزه از جشنواره مونیخ شد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

«رویاهای دم صبح» نامزد جایزه از جشنواره مونیخ شد

 

«رویاهای دم صبح» نامزد جایزه از جشنواره مونیخ شد

» سرویس: فرهنگي و هنري - سينما و تئاتر
1458763058320_photo_2016-03-24_00-25-03.jpg

فیلم «رویاهای دم صبح» مهرداد اسکویی در جشنواره "داک فِست" مونیخ کاندیدای دریافت جایزه شد.

 

اسکویی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی ایسنا، گفت: روز گذشته (جمعه) یکی از مسئولان این جشنواره که از معتبرترین جشنواره‌های مستند جهان محسوب می‌شود با من تماس گرفت و ضمن اعلام این خبر از استقبال فیلم در جشنواره خبر داد.

 

وی افزود: «رویاهای دم صبح» در بخش افق‌ها به عنوان یکی از سه مستند کاندیدای بهترین فیلم شده که پیش از این هم با فیلم «از پس برقع» موفق به دریافت این جایزه شده بودم.

 

این مستندساز که به دلیل عمل جراحی نتوانسته است در این جشنواره حضور پیدا کند، ادامه داد: به دلیل جراحی که داشتم و نقاهت بعد از عمل متأسفانه نتوانستم به این جشنواره بروم و دوست داشتم حداقل در مراسم پایانی که امشب برگزار می‌شود حضور داشته باشم. ضمن اینکه یک نمایش دیگر هم برای فیلم در نظر گرفته شده که فردا به عنوان بهترین‌ها در سانس ویژه‌ای به نمایش درمی‌آید.

 

اسکویی همچنین از انتخاب فیلمش در جشنواره "کرنوگراف" خبر داد و گفت: این جشنواره که از سال 2011 راه‌اندازی شده در شهر "گیشناوو" در جمهوری مولداوی از 12 تا 18 می برگزار می‌شود و در این دوره که هشتمین جشنواره محسوب می‌شود، 600 فیلم شرکت کرده‌اند که از میان آن‌ها «رویاهای دم صبح» به عنوان یکی از 20 فیلم نهایی در بخش اصلی پذیرفته شده است.

 

وی افزود: ضمن در نظر گرفتن دو نمایش برای فیلم، یک مسترکلاس برای جوانان مولداوی هم برای من تدارک دیده بودند که در آن هم نمی‌توانم شرکت کنم.

 

انتهای پیام

 

شنبه 25 اردیبهشت 1395  5:24 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها