0

برگزاری جشنواره «چهل چراغ» به تعویق افتاد

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

برگزاری جشنواره «چهل چراغ» به تعویق افتاد

حسین یاری، سخنگوی جشنواره مردمی فیلم و عکس چهل «چهل چراغ» از به تعویق افتادن زمان برگزاری این جشنواره خبر داد.
برگزاری جشنواره «چهل چراغ» به تعویق افتاد

حسین یاری سخنگوی  این جشنواره گفت: به دلیل استقبال کم نظیر و درخواست‌های مکرر هنرمندان برای حضور در جشنواره، جمع بندی و ارزیابی آثار مستلزم زمان و دقت کافی است .

سخنگوی جشنواره با یادآوری این‌که  نخستین جشنواره مردمی فیلم و عکس «چهلچراغ» با موضوع امام حسین (ع) قرار بود 20 تا23 اردیبهشت سال 1395 برگزار شود، افزود: زمان برگزاری جشنواره  با مشورت صاحب نظران و با توجه به موضوعیت جشنواره که از حساسیت ویژه ای برخوردار است،  به22 تا 29 شهریور مصادف با عید سعیدقربان تا عید سعید غدیر موکول شد تا بهتر بتوان به این مساله مهم پرداخت.

بخش های جشنواره فیلم و عکس «چهل چراغ» عبارت است از : فیلم داستانی، فیلم مستند، فیلم پویانمایی، فیلمنامه، عکس، پوستر و فیلم موبایلی كه جمع کل آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره  2200 اثر است.

نخستین جشنواره مردمی فیلم و عکس «چهل چراغ» با موضوع امام حسین (ع) و با هدف معرفی و بازتاب عشق به اباعبدالله الحسین(ع) در عرصه های ملی و بین المللی، جریان سازی برای تولید و حمایت از آثار در حوزه محتوایی سیره‌ی زندگی معصومین (علیهم السلام) در عرصه های فرهنگی، هنری و رسانه‌ای و تاثیر بر فضای فرهنگ و هنر با اعزام کاروان بین المللی اربعین در تهران برگزار خواهد شد.

سفر به کربلای معلی به همراه 1515 عدد سکه طلا  در بخش های مختلف سهم برگزیدگان جشنواره «چهل چراغ» خواهد بود.
 

ستاد خبری جشنواره مردمی فیلم و عکس «چهل چراغ»

 

شنبه 25 اردیبهشت 1395  4:18 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها