0

قهرمانی دور از دسترس فولاد ماهان است/ فصل بعد هرجا که باشم قهرمان

 
AR_jalal313
AR_jalal313
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1210
محل سکونت : فارس

قهرمانی دور از دسترس فولاد ماهان است/ فصل بعد هرجا که باشم قهرمان

 

قهرمانی دور از دسترس فولاد ماهان است/ فصل بعد هرجا که باشم قهرمانم
کاپیتان تیم فوتسال فولاد ماهان سپاهان گفت، شانس قهرمانی این تیم در مسابقات لیگ برتر فوتسال کمرنگ شده و از این پس فولادی‌ها باید برای کسب جایگاهی شایسته در لیگ تلاش کنند.

وحید شمسایی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان این مطلب افزود: با نتایجی که در هفته‌های اخیر رقم خورده است، قهرمانی برای ما دور از دسترس شده است. متاسفانه اتفاقاتی در فصل جاری رقم خورد که تیم ما را از قهرمانی دور کرد. این هم رویی از فوتسال و ورزش است و من اعتراضی ندارم. اعتقاد دارم از این به بعد من و دیگر بازیکنان فولاد ماهان باید انگیزه خود را حفظ کرده و طوری بازی کنیم که در پایان مسابقات لیگ جایگاهی شایسته نام و شان تیم کسب کنیم.

کاپیتان تیم فوتسال فولاد ماهان که در هر تیمی بوده به عنوان قهرمانی دست یافته است، این فصل را به احتمال زیاد بدون دستیابی به عنوان قهرمانی به اتمام خواهد رساند. شمسایی در این خصوص به خبرنگار مهر گفت: من در فصل جاری بین 6 تا 7 بازی تیم فولاد را از دست دادم و نتوانستم آنطور که می خواهم برای فولاد بازی کنم.

وی افزود: با اینحال ناراحت نیستم و گلایه‌ای ندارم. من 10 سال در لیگ برتر ایران بازی کرده‌ام و در این مدت هفت عنوان قهرمانی بدست آورده‌ام و امسال شاید به این عنوان نرسم. اما قول می دهم سال آینده در هر تیمی باشم قهرمان لیگ شوم.

شمسایی در خصوص بازگشت دوباره به ترکیب تیم فولادماهان گفت: من بعد از 32 روز و سه هفته غیبت در دیدارهای تیم فولاد ماهان به ترکیب این تیم بازگشتم. در این مدت با تیم تمرین نکرده بودم و مقابل تیم خوب شهید منصوری که صدرنشین لیگ برتر هم هست، فرصت کمی برای بازی به من رسید. با این حال خوب بازی کردم، 2 گل هم زدم و تماشاگران از من راضی بودند.

تیم فوتسال فولاد ماهان اصفهان در پایان هفته نوزدهم مسابقات فوتسال لیگ برتر باشگاههای کشور با 30 امتیاز سکوی سوم جدول رده بندی را در اختیار دارد و اختلاف امتیازش با تیم صدرنشین هفت امتیاز است.


 امانت داری و اخلاق مداری 

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع  "خبرگزاری مهر"  مجاز است. 
 


شنبه 11 دی 1389  1:53 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها