0

دعوت سازمان اوقاف از مردم برای حضور پرشور در مسابقات بین‌المللی قرآن

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

دعوت سازمان اوقاف از مردم برای حضور پرشور در مسابقات بین‌المللی قرآن

 

دعوت سازمان اوقاف از مردم برای حضور پرشور در مسابقات بین‌المللی قرآن

» سرویس: معارف و حقوق - دين و انديشه
1425110585016_99.jpg

دبیر ستاد برگزاری سی‌وسومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم ضمن دعوت از مردم برای حضور پرشکوه در مسابقات بین‌المللی قرآن

 

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمصطفی حسینی از روند تجهیز و آماده‌سازی شبستان مصلا برای آغاز مسابقات بین‌المللی قرآن از روز چهارشنبه 22 اردیبهشت ابراز رضایت کرد.

 

وی گفت: الحمدالله به یمن و برکت قرآن و با تلاش‌های شبانه‌روزی دست اندرکاران تاکنون کارها به خوبی پیش رفته است و قابل قبول است.

 

وی در پاسخ به این سوال که آیا کمبودی در این مورد احساس می‌کنید؟ خاطرنشان کرد: چیزی که الان ما به آن نیاز داریم حضور پرشور مردم در سی و سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) است چرا که وقتی مردم در صحنه‌ای حضور داشته باشند کمبودی احساس نمی‌شود.

 

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه در مورد ویژگی سی و سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن نسبت به دوره‌های گذشته تاکید کرد: ویژگی این دوره از مسابقات قرآنی، برگزاری آن در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) است و طبعا مردم می‌توانند در آن از امکانات و خدمات بیشتری استفاده کنند.

 

حسینی خاطرنشان کرد: تناسب مکان برگزاری مسابقات، فضای معنوی آن و دسترسی سریع مردم به امکانات حمل و نقل شهری و سایر خدمات در مصلای بزرگ امام خمینی(ره)آن را نسبت به مسابقات گذشته متمایز کرده است و این از ویژگی‌های ممتاز این دوره از مسابقات است.

 

رئیس ستاد برگزاری سی و سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم در پایان تصریح کرد: پیش بینی می‌شود علاوه بر جامعه قرآنی روزانه پنج هزار نفر از اقشار مختلف مردم در سی و سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم در مصلا شرکت کنند.

 

انتهای پیام

 

چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395  4:42 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها