0

هدفمندترین اقدام قانون هدفمندی توسعه حمل‌ونقل عمومی است یک عضو کمیسیون قضایی

 
AR_jalal313
AR_jalal313
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1210
محل سکونت : فارس

هدفمندترین اقدام قانون هدفمندی توسعه حمل‌ونقل عمومی است یک عضو کمیسیون قضایی

 

هدفمندترین اقدام قانون هدفمندی توسعه حمل‌ونقل عمومی است
یک عضو کمیسیون قضایی مجلس توسعه وسایل حمل و نقل عمومی را هدفمندترین اقدام قانون هدفمندی دانست و گفت: با اجرای این طرح نه تنها درآمد رانندگان وسایل نقلیه عمومی افزایش می یابد بلکه مردم هم سریع‌تر به مقصد می‌رسند.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام موسی قربانی افزود: چنان‌چه اهمیت حمل و نقل عمومی و تاثیرگذاری گسترش آن به درستی احساس شود باید یکی از عمده‌ترین هزینه‌های ناشی از هدفمندسازی یارانه‌ها صرف کمک به توسعه حمل و نقل عمومی شود.

وی کمک به توسعه حمل و نقل عمومی را هدفمندترین اقدام طرح هدفمندسازی یارانه‌ها دانست و اظهار کرد: در صورت گسترش حمل و نقل عمومی می‌توان علاوه بر رفع ترافیک، نسبت به جلوگیری از آلودگی هوا نیز اقدام کرد.

قربانی اختصاص اعتبارات بیشتر به متروی تهران با توجه به فراهم بودن زیرساخت‌های توسعه در این بخش را موجب بازدهی بیشتر دانست و تصریح کرد: هر قدر در مترو هزینه کنیم چند برابر اثرگذاری مثبت خواهد داشت و به عنوان نمونه افزایش واگن‌های مورد نیاز مترو بر تسهیل و تسریع در آمد و شد شهروندان تاثیر بسیار مثبتی بر جای می‌گذارد.

عضو کمیسیون قضایی مجلس در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر از مدیریت شهری تهران در حوزه حمل و نقل عمومی در هر سه بخش مترو، اتوبوسرانی و تاکسیرانی عملکرد مثبتی را شاهد هستیم.
 


 امانت داری و اخلاق مداری 

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع  "خبرگزاری مهر"  مجاز است. 
 

 


شنبه 11 دی 1389  1:30 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها