0

جاعل ایران چک و مدارک تحصیلی دستگیر شد

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

جاعل ایران چک و مدارک تحصیلی دستگیر شد

 

جاعل ایران چک و مدارک تحصیلی دستگیر شد

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری جاعلی که با مدرک دکترا به جعل ایران‌چک و مدارک تحصیلی اقدام کرده بود، خبر داد.

 

به گزارش  ایسنا در پی کسب اخباری در خصوص تلاش برای فروش چک پول های مجعول توسط  «مجید . ف»  در محدوده میدان ونک  مأموران دهم اردیبهشت جاری وی را دستگیر  کردند. در بازرسی اولیه از موتورسیکلت آپاچی همراه مجید نیز ده‌ها چک پول 50 هزار تومانی مجعول کشف شد.مجید صراحتا به تلاش برای فروش 80 برگ چک پول 50 هزار تومانی مجعول اعتراف کرد و گفت: چک پول های جعلی را از غلامرضا . خ تحویل گرفتم .

 

مأموران با شناسایی مخفیگاه غلامرضا  ضمن دستگیری وی در بازرسی از این محل، موفق به کشف ده‌ها برگ چک پول جعلی، مهرهای جعلی متعلق به مراکز تحصیلات تکمیلی ، ده‌ها برگ گواهینامه جعلی پایان تحصیلات دوره متوسطه، ده‌ها برگ گواهینامه جعلی پایان دوره پیش دانشگاهی، یک دستگاه کپی تمام رنگی مورد استفاده در چاپ مدارک جعل شده و .... شدند.با بررسی سوابق غلامرضا مشخص شد وی از مجرمان سابقه دار است که متهم در خصوص سابقه‌اش در جعل مدارک تحصیلی، با اشاره به داشتن مدرک معادل دکتری در رشته IT گفت که در آن پرونده ده‌ها برگ مدرک جعلی مربوط به پایان دوران متوسطه ( اخذ دیپلم ) را به ده‌ها نفر فروخته بود که دستگیر و روانه زندان شده بود.

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

سه شنبه 21 اردیبهشت 1395  10:41 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها