0

مرد میانسال در میان شعله های آتش جان باخت

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

مرد میانسال در میان شعله های آتش جان باخت

 
مرد میانسال در میان شعله های آتش جان باختآتش سوزی یک منزل مسکونی در مشهد، موجب مرگ مرد میانسال شد . معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد با بیان این خبر افزود : ساعت 11 روزگذشته در پی بروز آتش سوزی یک منزل مسکونی یک طبقه ، گروه اطفای حریق و امداد و نجات ایستگاه 8 به محل حادثه در طبرسی شمالی12 شتافتند.
 
 
آتشپاد سوم مهدی رضایی با بیان این که مرد 49 ساله‌ای در زمان وقوع حادثه در منزل بوده ، گفت : با توجه به حضور وی در کانون آتش سوزی که قسمت پذیرایی این منزل حدود 50 متری بود، وی در میان شعله های آتش جان باخت .وی ضمن اشاره به موقعیت مکانی منزل حادثه دیده در کوچه ای باریک به طول 10 متر افزود : به دلیل موقعیت مکانی نامناسب منزل ، شعله های آتش و دود ناشی از آن در زمان گسترش آتش و تخریب پنجره های این منزل به رویت اهالی محل رسیده بود که بر همین اساس وقوع این آتش سوزی در شرایط توسعه و درست در زمانی که بیش از نیمی از منزل در آتش سوخته بود ، به سامانه 125 اعلام شد .
 
گزارش خراسان حاکی است با حضور قاضی ویژه قتل عمد تحقیقات در باره چگونگی وقوع این حادثه در حالی آغاز شد که همسر متوفی مدعی است هنگام بروز حادثه آتش سوزی خارج از منزل به سر می برده است به دستور قاضی احمدی نژاد،جسدمتوفی برای انجام معاینات به پزشکی قانونی منتقل شدوبررسی ها در این باره ادامه یافت.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

سه شنبه 21 اردیبهشت 1395  10:40 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها