0

افزایش مالیات ثروتمندان به برنامه های ترامپ اضافه شد

khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 89277

خراسان - دونالد ترامپ تنهانامزدفعلی حزب جمهوری خواه در چرخشی نسبت به مواضع سابق خود گفت: شاید افزایش مالیات ثروتمندان لازم باشد. پیش از این، ترامپ همچون سایر جمهوری خواهان از ابتدا مخالفت خود را با افزایش مالیات ثروتمندان و افزایش دستمزد کارگران اعلام کرده بود؛ زیرا جمهوری خواهان معتقدند این دو امر موجب فرار سرمایه ها و شرکت های بزرگ به خارج از آمریکا می شود.با این حال، این میلیاردر نیویورکی، به تازگی به منظور جذب آرای بیشتری از افکار عمومی آمریکا در گفت وگو با شبکه ای.بی.سی گفت: «راستش را بخواهید به نظر من مالیات ثروتمندان باید زیاد شود. اصلا می دانید، باید حتما زیاد شود. وقت مذاکره که برسد، من بیشتر نگران طبقه متوسط هستم و کمتر در مورد ثروتمندان نگرانی دارم.» ترامپ که قبلا با افزایش حداقل دستمزد مخالفت کرده بود گفت: «به نظرم باید مردم بیشتر بگیرند. آن ها دارند کار می کنند. با توجه به آن چه بر سر اقتصاد و قیمت ها آمده، این ها خیلی کم می گیرند. منظورم این است که من نمی دانم با هفت دلار و 25 سنت در ساعت چطور زندگی می کنند. اما من می گویم، باید خود ایالت ها تصمیم بگیرند.» همزمان جان مک کین، سناتور ارشد و نامزد نهایی جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری سال 2008 آمریکا با انتقاد از مواضع شخصیت های ارشد این حزب در قبال دونالد ترامپ،  نادیده گرفتن حمایت های مردمی از او را «احمقانه» خواند.

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

سه شنبه 21 اردیبهشت 1395  9:40 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها