0

غرفه امام حسین (ع) در نمایشگاه کتاب

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

غرفه امام حسین (ع) در نمایشگاه کتاب

 

غرفه امام حسین (ع) در نمایشگاه کتاب

» سرویس: فرهنگي و هنري - ادبيات و نشر
400-5.jpg

امسال هم به دلیل مقارن بودن اعیاد شعبانیه با برگزاری نمایشگاه کتاب، غرفه امام حسین(ع) در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تشکیل شده است.

 

 

به گزارش بخش ادبیات و کتاب ایسنا، یدالله سعدی با اشاره به آثار غرفه امام حسین(ع) در نمایشگاه کتاب امسال، گفت: در این نمایشگاه کتاب‌های ناشران که به نام امام حسین(ع)، حضرت ابوالفضل(ع) و امام سجاد(ع) منتشر شده است با تخفیف پنجاه‌درصدی به بازدیدکنندگان عرضه می‌شود.

 

 

وی از برنامه‌های غرفه امام حسین (ع) در روز سه شنبه 21 اردیبهشت‌ماه به مناسبت ولادت امام حسین(ع) خبر داد و گفت: پنج‌هزار آب معدنی به همراه بسته خوراکی به بازدیدکنندگان اهدا می‌شود.

 

 

بر اساس این گزارش، غرفه امام حسین (ع) در سالن ناشران عمومی (سالن C) برپا است. همچنین پرچم گنبد امام حسین(ع) بر غرفه مذکور نصب شده است. این غرفه با مشارکت و همکاری معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به فعالیت می‌پردازد.

 

 

بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تا 25 اردیبهشت ماه با شعار«فردا برای خواندن دیر است...» در شهر آفتاب در حال برگزاری است. مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب واقع در اتوبان خلیج فارس، روبه‌روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.

 

 

انتهای پیام

 

دوشنبه 20 اردیبهشت 1395  4:50 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها