0

جشن علمداران ایثار در زنجان برگزار می‌شود

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

جشن علمداران ایثار در زنجان برگزار می‌شود

جشن علمداران ایثار در زنجان برگزار می‌شود


جشن علمداران ایثار به مناسبت ولادت حضرت ابوالفضل‌(ع) در زنجان برگزار می‎شود.
جشن علمداران ایثار در زنجان برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری دفاع پرس از زنجان، همزمان با روز ولادت حضرت ابوالفضل‌(ع)، برنامه‌های مختلفی در پاسداشت مقام جانباز برگزار خواهد شد و بیشتر بقاع متبرکه و مساجد میزبان مراسم‌های جشن هستند.

بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان نیز به مناسبت روز جانباز برنامه‌های مختلفی از جمله طرح سپاس را اجرایی خواهد کرد.

مدیر روابط عمومی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان اظهار کرد: هر سال به مناسبت روز جانباز برنامه‌های مختلفی توسط اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران اجرایی می‌شود که از جمله آن طرح پایش سلامت جانبازان است.

محمد جواد مسلمی تصریح کرد: طرح پایش برای جانبازان بالای 70 درصد، والدین جانبازان در روز جانباز به صورت ویژه اجرا می‌شود.

وی اضافه کرد: از دیگر برنامه‌های اجرایی به مناسبت روز جانباز طرح سپاس است، این طرح در قالب دیدار با خانواده‌های جانباز با حضور مسؤولان اجرا می‌شود. امسال نیزهمچون سنوات گذشته جمعی از جانبازان با نماینده ولی فقیه در استان زنجان دیدار خواهند کرد.

مسلمی از برگزاری جشن علمداران ایثار نیز خبر داد و گفت: این جشن با حضور تعدادی از جانبازان و خانواده‌های آنها و جمعی از مسؤولان روز چهارشنبه بیست و دوم اردیبهشت ماه در سالن هلال احمر از ساعت 17 تا 20 عصربا همکاری بنیاد شهید، شهرداری و شورای اسلامی شهر زنجان برگزار خواهد شد.

 

دوشنبه 20 اردیبهشت 1395  1:49 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها