0

پیشنهاد تردد زوج و فرد خودروها در اسفند این پیشنهاد هم اکنون در شورای ع

 
AR_jalal313
AR_jalal313
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1210
محل سکونت : فارس

پیشنهاد تردد زوج و فرد خودروها در اسفند این پیشنهاد هم اکنون در شورای ع

 

پیشنهاد تردد زوج و فرد خودروها در اسفند

این پیشنهاد هم اکنون در شورای عالی ترافیک در مرحله کارشناسی است و امیدواریم در اسفند که شاهد اوج سفرهای درون شهری هستیم اجرا شود .
معاون عمرانی استاندار تهران گفت: پیشنهاد اجرای طرح تردد زوج و فرد خودروها در اسفند ، به شورای عالی ترافیک داده شده است .

محمودی در مصاحبه با واحد مرکزخبر افزود: این پیشنهاد هم اکنون در شورای عالی ترافیک در مرحله کارشناسی است و امیدواریم در اسفند که شاهد اوج سفرهای درون شهری هستیم اجرا شود .

وی با بیان اینکه اجرای طرح تردد زوج و فرد خودروها بیش از۴۰ درصد در کاهش ترافیک موثر است ، گفت: ما معتقدیم این طرح باید برای کاهش ترافیک پایتخت در شش ماه دوم سال با اصلاحاتی اجرا شود .

معاون استاندار تهران درباره روند کند پی گیری استانداری برای اجرای این طرح در پایتخت افزود: با توجه به اجرای قانون هدفمند کردن یارانه در تلاش هستیم اثر اجرای این قانون را در استفاده شهروندان از حمل و نقل عمومی ارزیابی کنیم .

وی گفت: در آغاز اجرای این قانون اقبال شهروندان به استفاده از حمل و نقل عمومی افزایش ۱۰ درصدی داشته است .

محمودی در ادامه تاکید کرد : برای کاهش ترافیک و آلودگی هوای پایتخت باید ضمن افزایش وسایل حمل و نقل عمومی برای کاهش استفاده از خودروهای شخصی ، روند خروج خودروهای فرسوده از تهران تسریع و سوخت هم با کیفیت بیشتری عرضه شود .

وی گفت: این مواردی است که در بازنگری برنامه جامع کاهش آلودگی هوای دیده شده است .

معاون استاندار تهران افزود: برنامه قبلی جامع کاهش آلودگی هوا به علت اینکه با واقعیات منطبق نبود چندان عملیاتی نشد و ما در بازنگری آن در تلاشیم طرحی تهیه کنیم که دور از شعارزدگی ، قابلیت اجرا داشته باشد.

محمودی گفت: تلاش می شود طرح جدید کاهش آلودگی هوا تا پایان سال آماده شود .


شنبه 11 دی 1389  1:08 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها