0

زیبای مخوف آلمان‌ها

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

زیبای مخوف آلمان‌ها

کلاس S بنز نتیجه یک رقابت بزرگ با خودروهای لوکس مانند سری 7 BMW یا سبک کلاسیک رویزرویس است. سطحی از یک خودرو که انتظارها از این گروه خودروسازی را بالا برده و نگاه مشتریان را تغییر می‌دهد.

زمانی که صحبت از خودروهای تجملاتی و مدرن می‌شود، حتما پای خودروهای لوکس کلاس S شرکت بنز نیز به وسط می‌آید که در این مطلب به بررسی لوکس ترین نوع این خودرو می پردازیم.
 
 
زیبای مخوف آلمان‌ها (+عکس)
 

تصویری که از یک بنز خشن و پر ابهت کلاس S مشاهده می‌کنید، توسط موسسه بین‌المللی "والد اینترنشنال بلک بیستون ادیشن" به یک خودروی کلاس S  افزوده می‌شود و شامل مدل‌های جدید سپرهای عقب و جلو، چراغ‌های LED  مخصوص روز، حفاظ‌های جانبی، لوله‌های متراکم اگزوز و ارتفاع کمتر از متوسط آن است.

اما مهم‌ترین ویژگی‌های کلاس S بنز هوشمندی، تجمل و فناوری‌های برتر است که در نمونه‌هایW222  بیشتر و ملموس‌تر به چشم می‌خورد.

تجملات در این خودرو تا جایی گسترده شده که صاحبانش احساس می‌کنند در یک مدل لوکس هواپیمایی ایرباس در حال پرواز هستند، چرا که صندلی‌های این خودرو را گروه سازنده ایرباس در هانبورگ ساخته است.

مدلS  بنزهمیشه خندان است و این موضوع به دلیل طراحی جلو پنجره بزرگتر آن به شمار می‌آید.
 
 
زیبای مخوف آلمان‌ها (+عکس)
 

چراغ‌های LED این خودرو نیز در تمام روز نورانی هستند وزیبایی طرفین جلوی پنجره بزرگ استیل را دوبرابر کرده‌اند. فضای سالن این خودرو بزرگتر از انواع دیگر است تا سرنشینان با آرامش و راحتی بیشتری سفرهای خود را ادامه دهند.
 
 
زیبای مخوف آلمان‌ها (+عکس)
 

سیستم تعلیق این ماشین اینک کامل‌تر از پیش شده و حتی با استفاده از دوربین به اسکن جاده می پردازد تا ناهمواری‌ها و شیب جاده را برای مقابله سیستم تعلیق به آن اطلاع دهد! این سیستم البته اختیاری است اما حتی سامانه استاندارد Airmatic نیز بهبود یافته و با یک روند تطبیقی تلفیق شده تا کمترین ناهمواری‌های مسیر را نیز جذب کرده و به سرنشینان و بدنه انتقال ندهد.

اما علاقه‌مندان از درون خودرو بیشتر لذت خواهند برد. مجموعه‌ای از تجملاتی‌ترین تجهیزات را در این خودرو مشاهده خواهید کرد. اگر قصد دارید بوی ملایم و مورد علاقه‌تان در خودرو پخش شود می‌توانید از فیلترهای ویژه هوا استفاده کنید.

اگر در یک روز سرد زمستانی قصد گرم کردن دست‌هایتان را دارید بهترین جا، دسته صندلی خودرویتان است چرا که سامانه گرمکن خودرو تا دسته‌ها ادامه یافته‌اند.

 از طرفی این سامانه تا جایگاه مخصوص نگه‌داری لیوان و بطری‌های نوشیدنی گسترش یافته تا نوشیدنی شما بسته به میلتان خنک یا گرم شود.

 دو صفحه نمایشگر با کیفیت و وضوح بالا در این خودرو تعبیه شده که یکی برای نشان دادن دور موتور، سرعت و نمای پشتی خودرو و دیگری برای سرگرمی است.

اما اینک یک  شرکت بین‌المللی نیز اعلام کرده چرخ‌ و رینگ‌های این خودرو نیزدر صورت نیاز و خواست مشتریان به صورت سفارشی و با توجه به سلیقه آنها طراحی و ساخته می‌شود. این مانند کاری‌است که در مدل‌های i8 گروه صنعتی BMW صورت می گیرد.


زیبای مخوف آلمان‌ها (+عکس)

 


زیبای مخوف آلمان‌ها (+عکس)

 


زیبای مخوف آلمان‌ها (+عکس)
 

منبع: عصر ایران

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

دوشنبه 20 اردیبهشت 1395  11:56 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها