0

کلاهبرداری 72 میلیونی از یک دکتر با کلک قدیمی !

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

کلاهبرداری 72 میلیونی از یک دکتر با کلک قدیمی !

کلاهبرداران تلفنی که با اجرای روش قدیمی و پرکاربرد برنده شدن در قرعه کشی همراه اول بیش از 72میلیون تومان از حساب یک دکتر مشهدی برداشت کرده بودند تحت تعقیب قرار گرفتند .
 
به گزارش خراسان ،تلفن همراه یک دکتر به صدا در آمد و مرد تماس گیرنده خود را کارمند صدا وسیما معرفی کرد و مدعی شد شماره تلفن شما در قرعه کشی همراه اول برنده جایزه چند صد میلیون تومانی شده است و برای دریافت جایزه تان باید هرچه سریع تر پای دستگاه عابر بانک بروید !مالباخته هم تسلیم خواسته های فرد کلاهبردار شدو دستورات او را مو به مو اجرا کرد و طی 5 تراکنش از 3 کارت بانکی بیش از 72 میلیون تومان به حساب فرد کلاهبردار انتقال داد .مالباخته پس از آن که متوجه شد چه بلایی سرش آمده، با مراجعه به دادسرای مشهد طرح شکایت کرد.
 
 
در همین راستا جاوید نیا بازپرس ویژه جرایم رایانه ای مشهد به خبرنگار ما گفت : در حالی که این روش کلاهبرداری قدیمی شده است اما هنوز هم افرادی هستند که به ادعاهای مختلف برنده شدن در قرعه کشی های مختلف و... در دام کلاهبرداران شیاد قرار می گیرند.وی تصریح کرد :اعلام برنده شدن در قرعه کشی های مختلف و دریافت جایزه  نیازی به حضور پای دستگاه عابر بانک و دادن اطلاعات حساب و وارد کردن اعداد خواسته شده از سوی افرادی که هویتشان ناشناخته است ندارد. اگر مالباختگان این گونه پرونده ها کمی دقت می کردند متوجه می شدند  این درخواست ها دامی است  که کلاهبرداران برای خالی کردن حساب های  آن ها پهن کرده اند.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

دوشنبه 20 اردیبهشت 1395  9:16 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها