0

رضایی: تقاص سختی از تکفیری‌ها گرفته خواهدشد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

رضایی: تقاص سختی از تکفیری‌ها گرفته خواهدشد

 

رضایی: تقاص سختی از تکفیری‌ها گرفته خواهدشد

» سرویس: سياسي - سياست داخلي
1460896179146_Mona Hoobehfekr-13.jpg

دبیر مجمع تشخیص مصلت نظام در یادداشتی، یاد رزمندگان مازندرانی و شهادت جمعی از مدافعان حرم اهل بیت(ع) در سوریه را، گرامی داشت.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن یادآوری حماسه رزمندگان مازندرانی در عبور از اروند در روزهای دفاع مقدس، طی یادداشتی در صفحه اینستاگرام خود نوشت که هر جنگ فراز و نشیب و پیروزی و شکستی دارد.

وی گفت که به‌زودی تقاص سختی از تکفیری‌ها گرفته خواهد شد.

 

متن کامل این یادداشت به شرح زیر است:

چند ماه پیش "خان طومان" در جنوب حلب آزاد شد ولی چند روز گذشته تکفیری‌ها با سوءاستفاده از آتش‌بس در حالی‌که نه هواپیماها و نه توپخانه ارتش سوریه فعال بود، غافلگیرانه به نیروهای سوری و مستشاران ایرانی حمله کردند و آن منطقه را گرفتند. از نیروهای ارتش عربستان و ترکیه در پشتیبانی آتش برای تکفیری‌ها استفاده‌ شده است، در این نبرد مازندرانی‌های قهرمان با همان روحیه عبور از اروندرود، جنگیدند و تلفات سنگینی به تکفیری‌ها وارد کردند، البته در هر جنگی فراز و نشیب پیروزی و شکست وجود دارد. اجر این شهدای مخلص نزد خداوند متعال محفوظ است. به شما وعده می‌دهم که از تکفیری‌ها، این عمله‌های صهیونیسم، تقاص سختی گرفته خواهد شد. بی‌تردید نتیجه نهایی به عون الهی پیروزی مقاومت، دولت و ملت سوریه و ایران اسلامی است.

 

انتهای پیام

 

دوشنبه 20 اردیبهشت 1395  1:42 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها