0

شهیدی که سر حرفش ایستاد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

شهیدی که سر حرفش ایستاد

شهیدی که سر حرفش ایستاد


"وقت خداحافظی به علی جمشیدی گفتم، داداش، شهر نور که تا حالا شهید مدافع حرم نداشته، اما قول بده به محض اینکه اینجا شهیدی در راه حرم هدیه کرد، به من خبر بدی. محکم دست داد و گفت: خیالت راحت آقا رضا، اگر خودم هم نبودم، این رفقا، عکس و اطلاعات شهید را در اختیارت قرار می‌دهند."
شهیدی که سر حرفش ایستاد

به گزارش خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس، رضا شاعری از خبرنگاران حوزه حماسه و مقاومت در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت:

اسفند سال گذشته، در بلوار اصلی شهر نور، عده‌ای جوان را دیدم که ایستگاه صلواتی راه انداخته‌اند و در کنار چای صلواتی و خرما با خط خوشی روی شیشه ماشین‌هایی که مشتاق بودند، نام اهل بیت(ع) را می‌نوشتند.

تصاویر شهدای مدافع حرم استان مازندران را روی بنر بزرگ و بروشورهایی به چاپ رسانده بودند. شهدایی که برای تک تک شان خبر تهیه کرده بودم. رفتم جلو و با این جوانان پر شور گپی زدم، میثم برزگر علی جمشیدی را به من معرفی کرد و گفت: این آقا رئیس تشکیلات ماست. چند دقیقه‌ای صحبت کردیم.

وقت خداحافظی به علی جمشیدی گفتم، داداش، شهر نور که تا حالا شهید مدافع حرم نداشته، اما قول بده به محض اینکه اینجا شهیدی در راه حرم هدیه کرد، به من خبر بدی. محکم دست داد و گفت: خیالت راحت آقا رضا، اگر خودم هم نبودم، این رفقا، عکس و اطلاعات شهید را در اختیارت قرار می‌دهند.

حالا چند ماه از دیدار من و بچه‌های با صفای هیئت الشهدای شهرستان نور میگذرد و علی جمشیدی اولین شهید مدافع حرم این شهرستان شده و رفقایش تصاویر و خاطرات شهید علی جمشیدی را برایم ارسال کردند.

شهیدی که سر حرفش ایستاد

یکی از بروشورها که تصویر شهدای مدافع حرم و آیه وان یکاد رویش چاپ شده بود را شهید علی جمشیدی به من هدیه داد و من چسباندم روی شیشه ماشینم...

انتهای پیام/

 

یک شنبه 19 اردیبهشت 1395  2:55 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها