0

بازداشت سه نفر به اتهام گریاندن یک بز همه چیز با توقف خودرویی

 
AR_jalal313
AR_jalal313
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1210
محل سکونت : فارس

بازداشت سه نفر به اتهام گریاندن یک بز همه چیز با توقف خودرویی

 

بازداشت سه نفر به اتهام گریاندن یک بز

همه چیز با توقف خودرویی در سن خوزه کالیفرنیا شروع شده و با دستگیری سه نفر بدلیل گریاندن یک بز پایان یافت. جو سامسون از پلیس منطقه گفت حادثه در جاده مونتری نزدیک خیابان سن پدرو رخ داد که اتومبیلی پشت چراغ متوقف شد. ساسون با بازجویی اتومبیل راننده را مست و بدون گواهینامه می یابد.
سه نفر در کالیفرنیا بعد از کشف بز گریانی در صندوق عقب اتومبیل بازداشت شدند.

به گزارش مرکوری نیوز همه چیز با توقف خودرویی در سن خوزه کالیفرنیا شروع شده و با دستگیری سه نفر بدلیل گریاندن یک بز پایان یافت. جو سامسون از پلیس منطقه گفت حادثه در جاده مونتری نزدیک خیابان سن پدرو رخ داد که اتومبیلی پشت چراغ متوقف شد. ساسون با بازجویی اتومبیل راننده را مست و بدون گواهینامه می یابد.

به گفته سامسون بوی شدید الکل همه جا را گرفته بود و به ناچار سه سرنشین اتومبیل برای آزمایش پیاده شدند. در همین حال صدای گریه و ضجه از صندوق عقب برخاسته و باعث شد تا سامسون در این باره بیشتر تحقیق نماید. سامسون با بالا زدن صندوق عقب با بزی روبرو می شود که در حال گریه کردن است. با آمدن دامپزشک معلوم می شود که بز چند روزی است که آب نخورده و تشنه است. در جستجو از اتومبیل همچنان مقداری مواد مخدر متامفتامین نیز کشف و ضبط شد.

سیرو پارداس 40 ساله اهل مورگان هیل بدلیل نداشتن گواهینامه و خشونت علیه حیوانات بازداشت شده و جولیو پرز 27 ساله و ریکاردو ملگار 19 ساله نیز بدلیل خشونت علیه حیوانات و تشنه نگهداشتن بز دستگیر شدند.

هر سه متهم راهی زندان سانتا کلارا شدند و به زودی محاکمه آنها اغاز خواهد شد.


شنبه 11 دی 1389  12:44 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها