0

پیشنهاد روشی جدید برای مدیریت شارژ مجتمع‌ها

 
salamat595
salamat595
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آبان 1391 
تعداد پست ها : 19536
محل سکونت : مازندران

پیشنهاد روشی جدید برای مدیریت شارژ مجتمع‌ها


 

مدیریت مجتمع,مدیریت شارژ مجتمع‌ها,نرم افزار شارژ مجتمع‌ها

 
با توجه به شرایط روز جامعه، محاسبه دقیق و مدیریت شارژ واحدهای مسکونی، اداری و تجاری، امری وقت‌گیر و طاقت‌فرسا می‌باشد. بدین منظور نرم افزار مدیریت شارژ ساختمان کاشانه، به منظور پاسخگویی به نیاز جامعه طراحی و تولید شده است. از نسخه ابتدایی این محصول تا به حال، دو اصل سادگی کاربری و رضایت مشتریان مورد توجه ویژه قرار گرفته است. نرم افزار مدیریت شارژ ساختمان کاشانه گزینه بسیار مناسب و راهکاری ساده برای محاسبه عادلانه شارژ ساختمان است.


برخی ویژگی های نرم افزار مدیریت شارژ ساختمان
نرم افزار مدیریت شارژ ساختمان کاشانه به شما اجازه می‌دهد تنها با دانستن مبانی ابتدایی کار با کامپیوتر و حتی آشنا نبودن به علم حسابداری از تمام امکانات این نرم افزار به راحتی استفاده نمایید و قابل استفاده برای مدیریت مجتمع های مسکونی، تجاری، اداری، چند بلوکه و ترکیبی می باشد.
 

نرم افزار شارژ مجتمع‌ها,نرم افزار مدیریت شارژ ساختمان,مدیریت شارژ ساختمان


این نرم افزار توانایی ثبت اطلاعات واحدها، مالکین و مستاجرین، هزینه های عمومی شامل آب و برق و گاز و هزینه های خاص مانند تعمیرات آسانسور، همچنین چک های صادره و دریافتی، ارسال پیامک از طریق سیستم تحت وب و بخش ویندوزی نرم‌افزار و ... را دارد.


همچنین تنظیم فرمول محاسبه شارژ بصورت انعطاف پذیر، از ویژگی های منحصر بفرد این نرم افزار می باشد. از جمله بر اساس متراژ، نفرات، طبقات، سهم هر واحد از هزینه ها، تعداد پارکینگ و انباری و ... . تنوع گزارش ها و نمودارها و امکان ویرایش گزارش ها از نقاط قوت این نرم افزار است. در ضمن، نرم افزار مدیریت شارژ ساختمان کاشانه دارای پشتیبانی و بروز رسانی رایگان یکساله است.

سرویس گزارش‌گیری تحت وب نرم افزار
معمولاً ساکنين مجتمع به منظور اطلاع از وضعیت مالي خود به مديريت مراجعه کرده و خواستار دريافت گزارش مالي خود هستند. اين نياز وجود دارد که اعضاي مجتمع بدون مراجعه حضوري، به وسیله لپ تاپ، تبلت و يا گوشي همراه خود، در حالي که در خانه در حال استراحت هستند، به اطلاعات مالي خود دسترسي پيدا کنند. نرم افزار مدیریت شارژ ساختمان کاشانه اين امکان را براي تمامي اعضاي مجتمع فراهم می‌کند که در هر زمان از شبانه‌روز بدون نياز به مراجعه حضوري به مديريت، از وضعيت مالي خود آگاه شوند.

 

مدیریت شارژ واحدهای مسکونی,نرم افزار مدیریت شارژ ساختمان,محاسبه شارژ ساختمان


چگونه با نرم افزار بیشتر آشنا شویم؟
مشاهده کلیه ویژگی‌ها، فیلم های آموزشی، نسخه آزمایشی و ... در وب سایت مربوطه امکان پذیر می‌باشد:

شنبه 18 اردیبهشت 1395  8:22 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها