0

دیدنی های لنکاوی

 
bestgasht
bestgasht
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1395 
تعداد پست ها : 32

دیدنی های لنکاوی

دیدنی های لنکاوی
لنکاوی دارای جاذبه های گردشگری بسیاری است و سالانه تعداد زیادی گردشگر با تور مالزی به مقصد لنکاوی سفر می کنند. جاذبه های گردشگری شامل تفریحات، مراکز خرید، رستوران ها و دیدنی ها می شود. ما در این بخش دیدنی های لنکاوی را مورد بررسی قرار می دهیم.

پل هوایی لنکاوی(Langkawi Sky Bridge)
یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری لنکاوی پل هوایی آن می باشد که در تور لنکاوی این مکان را از دست ندهید. در بازدید از این پل هم از مناظر زیبا و سرسبز لذت می برید و هم کمی ترس را تجربه می کنید. این پل با ارتفاعی ۷۰۰ متری از سطح دریا و طول ۱۲۵ متری و عرض پیاده روی ۱٫۸ متری یکی از معروف ترین پل های کابلی جهان می باشد. در روی این پل شما زیبایی جنگل و آسمان را یکجا احساس می کنید و در بعضی مواقع این پل در مه سفیدی غرق می شود که شما به سختی چند قدمی خود را می بینید و تمام این ها زیبایی هایی است که فقط می توانید روی این پل هوایی زیبا احساس کنید. این پل اگر چه ظاهری رعب آور دارد اما از ایمنی بالایی برخوردار است. وجود دو ورودی مثلثی شکل بر روی پل استراحتگاهی است که عابران می توانند مناظره اطراف را بیشتر ببینند و از این طبیعت زیبا و همیشه سبز لذت ببرند.

 

پل هوایی لنکاوی

 

آبشار دوریان پرانگین لنکاوی
لنکاوی دارای طبیعتی زیبا و سرسبز از جنگل های گرمسیری می باشد که یکی از این جاذبه های طبیعی و دیدنی های لنکاوی آبشار دوریان پرانگین می باشد. این آبشار از ۱۴طبقه ریزش آب تشکیل می شود و در منطقه کوا شایان در فاصله ٣ کیلومتری جاده شماره ١١٣ واقع شده است. این مکان جای مناسبی برای پیک نیک، غواصی آرامش بخش و تجدید قوا می باشد برای رفتن به این نقطه می توان به سادگی سفری کوتاه از منطقه جتگلهای استوایی به این سمت و سو داشت.

 

آبشار دوریان پرانگین لنکاوی
 

جاذبه های گردشگری تایلند - جاذبه های گردشگری مالزی - جاذبه های گردشگری ترکیه

شنبه 18 اردیبهشت 1395  6:17 PM
تشکرات از این پست
khodaeem1
دسترسی سریع به انجمن ها