0

دهمين شمع روگذر شوشتر بتون‌ريزي شد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

دهمين شمع روگذر شوشتر بتون‌ريزي شد

89/10/11 - 09:24
شماره:8910110057
نسخه چاپي ارسال به دوستان
فرماندار شوشتر:
دهمين شمع روگذر شوشتر بتون‌ريزي شد

خبرگزاري فارس: فرماندار شوشتر از بتون‌ريزي دهمين شمع روگذر اين شهرستان در روزهاي گذشته خبر داد و گفت: روند اجرايي روگذر بلوار امام حسين(ع) بسيار سريع است.

محمدرضا آملازاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شوشتر، اظهار داشت: روند اجرايي روگذر شوشتر بسيار سريع و طبق برنامه‌هاي ارائه شده از طرف مجري در حال اجراست.
وي با اشاره به اينكه پيمانكار اين پروژه براي اجراي قسمت‌هاي باقي‌ مانده، مبلغي دريافت نكرده، گفت: بدهي مجري به پيمانكار بسيار زياد است با اين وجود، پيمانكار در حال حاضر براي رفع مشكلات شهري در حال تلاش است تا در اسرع وقت اين پروژه به پايان برسد.
آملازاده با اشاره به روند اجرايي پل شطيط عنوان كرد: بتون‌ريزي آخرين قوس فلزي اين پل در روزهاي گذشته آغاز شد و تنها 25 متر ديگر از آخرين قوس فلزي اين پل مانده كه در روزهاي آينده اين امر نيز محقق مي‌شود و روند بتون‌ريزي پل به پايان مي‌رسد.
اين مسئول با تأكيد بر اينكه قرار بود امكان تردد از اين پل روز پنج دي ماه فراهم شود، يادآور شد: كمبود ميلگرد باعث شد تا اين وعده از طرف مجري كارگاه محقق نشود.
آملازاده با تأكيد بر اينكه پل شطيط بايد در اسرع وقت اجرايي و به بهره‌برداري برسد، خاطرنشان كرد: بهره‌برداري از اين پل بايد در ماه‌هاي آينده انجام شود.
وي با اشاره به تأكيد نماينده ولي فقيه در استان خوزستان براي بهره‌برداري هرچه سريع‌تر از اين پروژه، گفت: مشكلات مردم شوشتر و ترافيك سنگين بر روي تنها پل موجود اين شهر باعث شده كه نماينده ولي فقيه در استان و استاندار خوزستان در اين باره توجه ويژه‌اي داشته باشند.
انتهاي پيام/ن30/ع

 
 
شنبه 11 دی 1389  11:55 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها