0

تيم وحدت براي تمرين سالن ندارد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

تيم وحدت براي تمرين سالن ندارد

89/10/11 - 09:27
شماره:8910110044
 
نسخه چاپي ارسال به دوستان
رئيس هيئت واليبال ساري:

خبرگزاري فارس: رئيس هيئت واليبال ساري گفت: تيم وحدت كه به‌عنوان نماينده مركز استان در زير گروه ليگ دسته يك واليبال باشگاه‌هاي كشور حضور دارد براي تمرين سالن ندارد.


 

محمد نوخنداني پس از برد تيمش مقابل اتحاد بابل و بابلسر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساري افزود: تمام بازيكنان تيم وحدت بومي بوده و از جوانان و نوجوانان آينده‌دار همين استان و شهر ساري هستند كه هم اكنون در دو مسابقه خود در برابر حريفان پيروز ميدان بودند و يكي از شانس‌هاي اصلي قهرماني اين دوره هستند.
نوخنداني درباره اسپانسر و حمايت‌كننده تيم وحدت ساري گفت: چند نفر از مسئولان باشگاه از جمله محمدعلي روحي مدير تيم كه با زحمات فراوان كه براي جذب اسپانسر و حامي مالي تلاش مي‌كند كه تا الان موفق با شركت‌هاي صنايع چوب كاغذ، آرين سينا و شهرداري و شوراي شهر ساري قرارداد امضا كند و تا حدودي مشكلات مالي تيم را با پيگيري‌هاي خود برطرف كند و در قرارداد بازيكنان و كادر فني تا به الان با مشكل خاصي بر نخوريم.
رئيس هيئت واليبال ساري خاطرنشان كرد: هدف هيئت بالاتر از اين‌هاست كه با استعداديابي كه در بين علاقمندان اين رشته ورزشي زير نظر مربيان در ساري برگزار خواهد شد تا شاهد حضوري تيمي قدرتمند در سطح درجه اول واليبال كشور شركت كنيم تا تماشاگران ما هم از ديدن بازي‌هاي سطح اول كشور بهره‌مند شوند.
وي در ادامه گفت: كل قرارداد بازيكنان و كادر فني و تمام بازي‌هاي رفت و برگشت براي تيم وحدت واليبال زير 100 ميليون تومان است كه تمام هدف و تلاش مسئولان تيم فقط حضور نماينده از مركز استان در اين مسابقات بود تا در آينده با برنامه‌ريزي بهتر با هزينه‌هاي بيشتر و با بازيكنان باتجربه‌تر قرارداد ببنديم.
نوخنداني افزود: در اين تيم بازيكنان جواني چون هادي فتحي، حسين باباجانيان، علي عبد‌الله پور، حسين شكري، مهران ذبيح زاده، ولي فلاحي، محمد نوبخت، مهدي معيري، حنظله باقري، حجت چك، بنيامين احمدنژاد و شهاب هدايتي به‌عنوان بازيكنان و رضا عرب به‌عنوان سرمربي و احمد ابراهيمي به‌عنوان كمك اول و به سرپرستي سيد غدير محسني و محمدعلي روحي نيز به‌عنوان مدير فني تيم وحدت ساري را در اين مسابقات همراهي مي‌كنند.
به گزارش فارس، در هفته دوم مسابقات زير گروه ليگ دسته اول واليبال باشگاه‌هاي كشور عصر جمعه تيم وحدت ساري در سالن سيد رسول حسيني ميزبان اتحاد بابل و بابلسر بود كه در پايان در سه ست پياپي در مقابل حريف به پيروزي رسيد و از دو ديدار خود با دو پيروزي در صدر جدول گروه خود قرار دارد.
اين مسابقات در هشت منطقه و در هر منطقه چهار تيم حضور دارند كه به‌صورت رفت و برگشت با هم ديدار مي‌كنند كه در پايان تيم‌هاي اول و دوم هر گروه به مرحله دوم صعود مي‌كنند.

 
 
شنبه 11 دی 1389  11:54 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها