0

محور ارتباطي بلداجي سناجان بهسازي مي‌شود

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

محور ارتباطي بلداجي سناجان بهسازي مي‌شود

89/10/11 - 09:29
شماره:8910110090
 
نسخه چاپي ارسال به دوستان
تا پايان سال 90؛

خبرگزاري فارس: مديركل راه و ترابري چهارمحال و بختياري گفت: محور ارتباطي روستايي كلبي‌بك و جاده بلداجي هفت‌چشمه و سناجان در شهرستان توابع بروجن تا پايان سال 90 بهسازي و آسفالت مي‌شود.


 

علي عليخاني امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهركرد با تأكيد بر ضرورت بهسازي محورهاي روستايي در اين استان، اظهار داشت: با به ثمر نشستن اقدامات دولت عدالت‌محور دهم، هم‌ اكنون چهارمحال و بختياري از جمله استان‌هايي است كه ايمن‌ترين جاده‌هاي روستايي را در اختيار دارد.
وي افزود: در دولت نهم و دهم تنوع و فراواني برنامه‌هاي توسعه راه و راه‌سازي در اين استان بي‌نظير بوده و تحول بزرگي را در صنعت حمل و نقل و به طور كلي توسعه اين استان رقم زده است.
عليخاني با بيان اينكه اعتبار مورد نياز براي زيرسازي و آسفالت هر كيلومتر راه روستايي را در استان يك ميليارد و 500 ميليون ريال برآورد شده، گفت: با توجه به برنامه‌ريزي‌هاي صورت گرفته بهسازي و آسفالت محور ارتباطي روستايي كلي بك و جاده بلداجي هفت چشمه و سناجان از توابع شهرستان بروجن تا پايان سال 90 در دستور كار قرار گرفته است.
مديركل راه و ترابري چهارمحال و بختياري خاطرنشان كرد: در حال حاضر از دو هزار و 840 كيلومتر راه روستايي در اين استان يك هزار و 730 كيلومتر آسفالت شده است.
وي تأكيد كرد: راه‌ها و مسيرهاي ارتباطي روستاها به عنوان شريان حياتي كه موجب ارتباط روستاها با شهرها و مراكز عمده اقتصادي و اجتماعي هر كشور بوده و نقش و جايگاه ويژه‌اي در امر توسعه اقتصادي دارد.
عليخاني راه ارتباطي مناسب را زمينه‌ساز رشد و توسعه اقتصادي، فرهنگي و اجتماعي اين استان برشمرد و عنوان كرد: بر همين اساس از ابتداي سال‌جاري تا كنون به منظور ايمني تردد و حفظ جان مسافران، خط‌كشي راه‌هاي شرياني و غير شرياني به طول بيش از يك‌ هزار و 100 كيلومتر در اين استان انجام شده است.
وي با بيان اينكه بهره‌برداري از طرح‌ها و پروژه‌هاي راه‌سازي در دست اقدام اين اداره زمينه‌ساز توسعه ارتباطي، اقتصادي اين استان خواهد شد، خاطرنشان كرد: احداث چهارخطه‌ها در اين استان و احداث راه‌هاي روستايي موجب توسعه روستاها و پيشرفت اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي بيش از پيش استان خواهد شد.

 
 
شنبه 11 دی 1389  11:50 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها