0

مردم نهبندان 120 ميليون ريال به عتبات عاليات كمك كردند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

مردم نهبندان 120 ميليون ريال به عتبات عاليات كمك كردند

89/10/11 - 09:51
شماره:8910110122
نسخه چاپي ارسال به دوستان
در 6 ماه نخست امسال؛
مردم نهبندان 120 ميليون ريال به عتبات عاليات كمك كردند

خبرگزاري فارس: مسئول دفتر ستاد عتبات عاليات نهبندان گفت: در شش ماه نخست امسال مبلغ 120 ميليون و 232 هزار ريال كمك براي عتبات و عاليات در اين شهرستان جمع‌آوري شده است.

مريم اردوني امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در نهبندان اظهار داشت: ستاد عتبات و عاليات شهرستان نهبندان از ابتداي آغاز به كار خود در ارديبهشت ماه سال گذشته با حمايت خيران و دلدادگان ائمه اطهار (ع) فعاليت‌هاي چشمگيري را انجام داده و در سال گذشته مبلغ جمع‌آوري شده 412 ميليون و 200 هزار تومان بوده است.
وي با بيان اينكه اين كمك‌ها از طريق برگزاري جشن محبت خيرين به اهل بيت(ع)، بهره‌برداري از ايام‌الله‌ها، در مجالس محوري سطح شهرستان و به صورت پرچم گرداني و طرح مودت هديه به ائمه اطهار(ع) جمع‌آوري شده است، افزود: در حال حاضر اين ستاد 121 رابط دارد كه 84 نفر در شهر و 37 نفر در سطح روستاها فعاليت مي‌كنند.
مسئول دفتر ستاد عتبات عاليات نهبندان تمامي رابطان اين ستاد را داراي كارت شناسايي دانست و تصريح كرد: كمك‌هاي نقدي و غير نقدي سه ماه نخست امسال نيز 3 ميليون و 187 هزار ريال بوده است.
اردوني با اشاره به اينكه برگزاري جشن محبت خيران در خردادماه امسال در روستاي خوانشرف و سركشي از خانواده‌هاي معزز شهدا از اهم فعاليت‌ها اين ستاد در سال جاري بوده است، گفت: برگزاري جشن محبت به اهل بيت(ع) ويژه دانش‌آموزان، افتتاح غرفه‌هايي در نمايشگاه پاييزه و نمايشگاه ياد ياران به منظور جمع‌آوري كمك‌هاي مردمي براي بازسازي عتبات و عاليات و پرچم گرداني در سطح شهرستان در دهه اول محرم از ديگر فعاليت‌هاي اين ستاد محسوب مي‌شود.
وي ادامه داد: اميد است با ياري خداوند، كمك و مساعدت دستگاه‌هاي دولتي، دهياري‌ها و شوراها و رابطان ستاد عتبات و عاليات شهرستان بتوانيم كمك شايسته‌اي به ساخت اماكن مقدسه عراق داشته باشيم.
مسئول ستاد عتبات عاليات نهبندان به سخن مقام معظم رهبري اشاره كرد و اظهار داشت: ايشان مي‌فرمايند كساني كه معرفت به اهل بيت(ع) دارند عشق و شور كربلا هميشه در دلشان زنده است.
انتهاي پيام/خ20/ع

 
 
شنبه 11 دی 1389  11:40 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها