0

يادواره شهيد «مهدي آلبوغبيش» در خرمشهر برگزار مي‌شود

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

يادواره شهيد «مهدي آلبوغبيش» در خرمشهر برگزار مي‌شود

89/10/11 - 09:54
شماره:8910110145
 
نسخه چاپي ارسال به دوستان
اسفندماه امسال؛

خبرگزاري فارس: رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران خرمشهر گفت: اسفندماه امسال يادواره شهيد «مهدي آلبوغبيش» و شهداي فرهنگي در اين شهرستان برگزار مي‌شود.


 

رضا حسيني امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرمشهر اظهار داشت: برگزاري يادواره شهدا و ياد آنها، بهترين تضمين براي حفظ انقلاب و رسيدن به اهداف عالي آن در جامعه است.
وي فرهنگ شهادت را مأيوس‌كننده توطئه‌ها و ترفندهاي دشمنان عنوان كرد و گفت: اگر دشمن امروز از اين فرهنگ ترس و هراس دارد به دليل آن است كه به اهميت و ماهيت آن پي برده است.
رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران خرمشهر خاطرنشان كرد: در راستاي ترويج فرهنگ ايثار و شهادت ميان جوانان يادواره شهيد «مهدي آلبوغبيش» و شهداي فرهنگي در خرمشهر برگزار مي‌شود.
وي افزود: اين يادواره 22 اسفندماه سال‌جاري با همكاري شوراي اسلامي خرمشهر، آموزش و پرورش و فرمانداري برگزار خواهد شد.
حسيني تصريح كرد: در همين راستا تمهيدات لازم براي اجراي باشكوه اين يادواره با همكاري دستگاه‌هاي ياد شده در حال برنامه‌ريزي است.
وي زنده نگه داشتن جايگاه رفيع و ارزشمند شهادت را لازمه دستيابي به موفقيت‌هاي ناب در بخش فرهنگ دانست و اضافه كرد: برگزاري اين يادواره‌ها بايد در طول سال استمرار يابد.
رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران خرمشهر گفت: برگزاري يادواره‌هاي دانش‌آموزي و فرهنگي در ترويج فرهنگ ايثار و شهادت از اهميت بسزايي برخوردار است.
وي ادامه داد: تبيين ارزش‌ها و آرمان‌هاي هشت سال دفاع مقدس نيز از اهداف برگزاري اين يادواره است.
حسيني اظهار داشت: توجه به مسائل اجتماعي، فرهنگي و اشتغال خانواده‌هاي شهدا و همچنين همكاري ساير نهادها و دستگاه‌ها براي رفع مشكلات اين قشر ضروري است.
وي خاطرنشان كرد: تاكنون مسئولان دستگاه‌هاي مختلف در خرمشهر همكاري مطلوبي با اين قشر داشته‌اند كه اميدواريم اين همكاري همچنان استمرار داشته باشد.
رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران خرمشهر افزود: رفع مشكلات فراروي خانواده‌هاي شهدا از مهم‌ترين دغدغه بنياد شهيد است كه تاكنون در اين راستا اقدامات مطلوبي انجام شده است.
وي ادامه داد: باتوجه به رايزني‌هاي انجام شده تعدادي از فرزندان شاهد و خانواده‌هاي ايثارگر در ادارات دولتي خرمشهر به كار گرفته شدند.

 
 
شنبه 11 دی 1389  11:37 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها