0

سايت اعلام قيمت توسط سازمان حمايت راه‌اندازي شد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

سايت اعلام قيمت توسط سازمان حمايت راه‌اندازي شد

89/10/11 - 10:13
شماره:8910110063
نسخه چاپي ارسال به دوستان
معاون سازمان بازرگاني استان بوشهر:
سايت اعلام قيمت توسط سازمان حمايت راه‌اندازي شد

خبرگزاري فارس: معاون بازرسي و نظارت سازمان بازرگاني استان بوشهر گفت: با هدف اطلاع رساني شفاف و جلوگيري از بروز تخلفات سايت اعلام قيمت توسط سازمان حمايت راه‌اندازي شد.

حيدر يزدانشناس امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بوشهر اظهار داشت: همزمان با اجراي قانون هدفمند سازي يارانه‌ها و در راستاي اجراي طرح‌هاي نظارتي و صيانت از حقوق مصرف كنندگان، سازمان حمايت، سايت اعلام قيمت را راه‌اندازي كرده است.
وي افزود: با اجراي قانون هدفمند سازي يارانه‌ها و به‌منظور نظارت بر عرضه صحيح كالا و خدمات در بازار و جلوگيري از هرگونه اخلال در تثبيت قيمت‌ها و ايجاد ثبات قيمت‌ها و ممانعت از برخي سوء‌استفاده‌هاي احتمالي توسط افراد سودجو و فرصت طلب، (سايت اعلام) قيمت با هدف اطلاع رساني دقيق و لحظه‌اي قيمت‌ها به هموطنان در ارتباط با كالاها و خدمات در كشور راه اندازي و فعاليت خود را آغاز كرده است.
يزدانشناس با اشاره به اينكه آدرس اين سايت به نشاني 124.ir www. است، تصريح كرد: قيمت به روز تمامي كالاها و خدمات در سراسر كشور در پايگاه خبري و اطلاع رساني مذكور موجود بوده و قادر است قيمت كالاها در استان‌هاي سراسر كشور را به تفكيك به ساير هموطنان اطلاع رساني كند.
معاون بازرسي و نظارت سازمان بازرگاني استان بوشهر ادامه داد: طبق برنامه ريزي‌هاي صورت گرفته از اين پس تمامي واحدهاي توليدي، كالايي و مراكز ارائه كننده خدمات و توزيع كنندگان كالا در سراسر استان بوشهر ضمن رعايت قيمت گذاري، ملزم هستند آخرين قيمت‌هاي كالاها و خدمات مرتبط در سطح بازار را براي درج در سايت مذكور به اين سازمان اعلام كنند.
وي با بيان اينكه عدم اعلام قيمت‌ها در سايت مذكور توسط واحدهاي توليدي و توزيعي به عنوان عدم درج قيمت قابل پيگيري افزود: سامانه ارتباطي 124 و سيستم پيامگير 300006124 سازمان بازرگاني استان بوشهر از زمان آغاز قانون هدفمند سازي يارانه‌ها به شكل جدي‌تر و همه جانبه و در كوتاهترين زمان ممكن آماده دريافت و رسيدگي به شكايات و گزارشات مردمي و همشهريان عزيز است.

 
 
شنبه 11 دی 1389  11:28 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها