0

جشنواره بزرگ كتاب سال تبريز برگزار مي‌شود

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

جشنواره بزرگ كتاب سال تبريز برگزار مي‌شود

89/10/11 - 08:22
شماره:8910100804
نسخه چاپي ارسال به دوستان
مديرعامل سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز:
جشنواره بزرگ كتاب سال تبريز برگزار مي‌شود

خبرگزاري فارس: مديرعامل سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز از برگزاري جشنواره بزرگ كتاب سال تبريز در اسفند ماه سال‌ جاري خبر داد.

حسين نجفي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبريز از برگزاري جشنواره بزرگ كتاب سال تبريز در اسفند ماه سال‌ جاري خبر داد و گفت: هدف از برگزاري جشنواره بزرگ كتاب سال تبريز، ايجاد رغبت و تشويق براي مطالعه، توسعه كتابخواني، تكريم و تجليل از پديدآورندگان آثار مكتوب، حمايت از جريان نشر و معرفي و شناساندن آثار فاخر در حوزه‌هاي و مختلف است.
وي ادامه داد: فراخوان اين جشنواره تا پايان اين هفته از روي سايت سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز به نشاني‌ www.tabrizca.ir قابل مشاهده است.
نجفي تصريح كرد: علاقه‌مندان مي‌توانند با مراجعه به اين نشاني يا مراجعه حضوري به سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز، نسبت به دريافت فراخوان جشنواره اقدام كنند.
مديرعامل سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز در تشريح اين جشنواره گفت: در اين جشنواره آثار منتشر شده در تبريز در موضوعات مختلف شناسايي، معرفي و تجليل خواهند شد.
وي تجليل از ناشران، طراحان و صفحه آراها، چاپخانه‌ها همچنين آثاري كه ار لحاظ فروش و عرضه برتر هستند را از ديگر بخش‌هاي اين جشنواره عنوان كرد.
نجفي در ادامه تصريح كرد: درآمد و بودجه سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز در 9 ماهه گذشته سال 89 نسبت به مدت مشابه 40 درصد كاهش يافته است.
مديرعامل سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز افزود: اين در حاليست كه در اين مدت برنامه‌هاي برگزار شده در مقايسه با مدت مشابه سال گذشته با 51 درصد افزايش همراه بوده است.

 
 
شنبه 11 دی 1389  10:54 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها