0

فصل جديدي از تغييرات در مديريت‌هاي آذربايجان شرقي

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

فصل جديدي از تغييرات در مديريت‌هاي آذربايجان شرقي

89/10/11 - 10:16
شماره:8910100803
 
نسخه چاپي ارسال به دوستان
فارس گزارش مي‌دهد؛
 

خبرگزاري فارس: تغيير مديريت‌ها در آذربايجان شرقي بي‌سر و صدا بار ديگر آغاز شده و در اين راستا منطقه 8 عمليات انتقال گاز ايران، شهرداري تبريز و استانداري آذربايجان شرقي از لحاظ تغيير مديريت‌ها به ترتيب‌ مقام‌هاي اول تا سوم را كسب كرده‌اند.


 

به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز، يكي از اين تغيير مديريت‌ها مربوط به مدير عامل منطقه آزاد ارس است كه بالاخره پس از كش و قوس‌هاي فراوان بين مخالفان و موافقان، مدير‌عامل منطقه آزاد ارس تغيير يافت.
معاون رئيس جمهور و دبير شوراى هماهنگى مناطق آزاد و ويژه اقتصادى با حكم به عليرضا مقيمي مدير عامل جديد سازمان منطقه آزاد ارس به اختلافات مديريت استان درباره اين منطقه پس از يك سال پايان داد.
بر اساس حكمي از سوي حميد بقايى دبير شوراى هماهنگى مناطق آزاد و ويژه اقتصادى، عليرضا مقيمي، به عنوان رئيس هيئت مديره و مديرعامل منطقه آزاد ارس منصوب و جايگزين عباس رنجبر شد.
عليرضا مقيمي پيش از اين مدير مجموعه سعدآباد بود.

* انتصاب نخستين شهردار زن در كلانشهر تبريز
شيفته بدرآذر به عنوان نخستين شهردار زن تاريخ شهرداري آذربايجان شرقي به عنوان شهردار منطقه 6 تبريز منصوب و آغاز به كار كرد.
حكم انتصاب شيفته بدرآذر از سوي عليرضا نوين شهردار تبريز صادر شده است.
بدرآذر دانش آموخته برنامه‌ريزي شهري در مقطع كارشناسي ارشد بوده و 41 سال سن دارد.
نامبرده پيش از اين به عنوان معاون شهرسازي شهرداري منطقه 7 تبريز مشغول به كار بود.
وي سابقه 16 سال مديريت در شركت آب و فاضلاب آذربايجان شرقي و شهرداري داشته و پيشتر در شهرداري‌هاي مناطق يك، دو، شهر جديد سهند و همچنين بازرسي شهرداري تبريز سابقه خدمت دارد.
همچنين علي مدبر از سوي شهردار تبريز به عنوان شهردار جديد منطقه 8 تبريز منصوب و آغاز به كار كرد.

* تغيير مديركل امور اجتماعي استانداري آذربايجان شرقي در كمتر از 3 ماه
مديركل جديد امور اجتماعي استانداري آذربايجان شرقي منصوب شد.
استاندار آذربايجان شرقي طي حكمي مهدي اسماعيلي را به عنوان مديركل دفتر امور اجتماعي استانداري منصوب كرد.
احمدعليرضا بيگي در اين حكم آورده است: بنا به پيشنهاد معاون محترم سياسي و امنيتي استانداري و با توجه به تجارب ارزشمند و شايستگي‌هاي جنابعالي، به موجب اين ابلاغ به سمت مديركل دفتر امور اجتماعي استانداري منصوب مي‌شويد. اميد است با استعانت از درگاه خداوند متعال در انجام وظايف محوله موفق و مويد باشيد.
بر اساس اين گزارش مهدي اسماعيلي پيش از اين در سمت معاون اداره كل آموزش و پرورش آذربايجان شرقي فعاليت داشت.
در حالي مديركل جديد امور اجتماعي استانداري آذربايجان شرقي با حكم استاندار فعاليت خود را آغاز كرد كه هنوز از دوران فعاليت احمد محمودزاده مدير كل پيشين امور اجتماعي استانداري آذربايجان شرقي كم‌تر از سه ماه نمي‌گذشت وي حكم خود را 30 شهريور امسال دريافت كرده بود.
اين گزارش مي افزايد، اصرار مسئولان وزارت آموزش و پرورش براي پذيرفتن پست رئيس سازمان آموزش و پرورش اردبيل دليل خداحافظي محمودزاده از اين پست اعلام شده است.
چندي پيش نيز وي به عنوان رئيس سازمان آموزش و پرورش استان اردبيل منصوب شد.

* معرفي معاون جديد فني و عمراني شهرداري تبريز
معاون جديد فني و عمراني شهرداري تبريز معرفي شد.
طي حكمي از سوي شهردار تبريز معاون جديد فني و عمراني اين شهرداري منصوب شد.
بر اساس حكم ابلاغي عليرضا نوين شهردار تبريز ، محمدحسين‌اسحقي به عنوان معاون جديد فني و عمراني شهرداري تبريز معرفي شد.
اسحقي كه پيش از اين به عنوان مديرعامل سازمان ترافيك شهرداري انجام وظيفه مي‌كرد جانشين علي بخشي معاون سابق فني و عمراني شهرداري شده‌است.
شهردار تبريز در مراسم توديع و معارفه معاون فني و عمراني شهرداري تبريز از خدمات و تلاش‌هاي سه ساله علي بخشي قدرداني كرد.
خاطرنشان مي‌شود علي بخشي اخيرا بازنشسته شده است.

* «عليرضا يعقوبي» سرپرست دانشگاه علوم پزشكي تبريز شد
با حكم وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي، دكتر عليرضا يعقوبي به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشكي تبريز منصوب شد.
در حكم صادره از سوي دكتر مرضيه وحيد دستجردي وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي خطاب به دكتر عليرضا يعقوبي آمده است: خدمتگزاري در نظام جمهوري اسلامي ايران فرصتي مغتنم و نعمتي بزرگ است كه خداوند متعال به بندگان برگزيده خويش اعطا فرموده است از اين رو نظر به تعهد و تجارب جنابعالي، به موجب اين ابلاغ به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي و درماني تبريز منصوب مي‌شويد تا با اتكال به ذات باري تعالي و رعايت جوانب شرعي و قانوني انجام وظيفه كنيد.
وزير بهداشت تصريح كرده است: اميدوارم ضمن تعامل سازنده و صميمانه با مسئولان استان و بهره‌گيري از تجارب گرانقدر اساتيد محترم و تمام همكاران فرهيخته آن دانشگاه، نهايت تلاش خود را در راستاي رشد شاخص‌هاي سلامت منطقه و ارتقاي سلامت جامعه زيرپوشش مبذول داريد. توفيق شما و همه همكاران را از درگاه خداوند متعال خواستاريم.
براساس اين گزارش، دكتر عليرضا يعقوبي گل‌وردي متولد 1348 شهرستان ساري بوده و در سال 1366 به دنبال اتمام تحصيلات متوسطه وارد دانشكده پزشكي تبريز شد.
وي پس از اتمام دوره پزشكي عمومي وارد دوره تخصصي جراحي عمومي در همان دانشگاه شده و درسال 1384 نيز موفق به اخذ بورد فوق تخصصي جراحي قلب و عروق از دانشگاه ايران شد.
دكتر يعقوبي در ساليان اخير و با توجه به گسترش روزافزون بيماري‌هاي قلبي و عروقي همچنين سير صعودي مراجعان به مركز درماني توانست نقش مهمي در راه‌اندازي بخش جراحي قلب بيمارستان عالي‌نسب و تجهيز و راه‌اندازي بيمارستان 400 تختخوابي امام رضا(ع) ايفا كند.
وي همچنين به عنوان عضو هيئت علمي دانشگاه علوم پزشكي تبريز با مرتبه علمي دانشيار فعاليت دارند.

* انتصابات جديد در منطقه 8 عمليات انتقال گازايران
به دنبال تغييرات در چارت جديد مناطق عملياتي، طي احكام جداگانه‌اي از سوي مديرمنطقه 8 عمليات انتقال گاز ايران، چندين انتصاب جديد در اين منطقه به وقوع پيوست.
طي اين احكام، عليرضا فردي‌آذر، علي اصغرزماني، محمدرسول دادفر، محمدصادق مهتابي، خيرالهو سميعي و سياوش غلامي به ترتيب به سمت سرپرست منابع انساني، سرپرست امورمالي، سرپرست امور كالا، سرپرست امور بهداشت، ايمني، محيط زيست و پدافند غيرعامل، سرپرست تعميرات اساسي و اضطراري ايستگاه‌ها، سرپرست ارتباطات و فناوري اطلاعات منطقه منصوب و همچنين بهمن عليلو به عنوان رئيس تاسيسات تقويت فشارگازمرند معرفي شد.
يدالله بايبوردي مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز ايران، ضمن تقدير از تلاش‌هاي چند ساله روساي اسبق واحدها، خدمت به مردم را ارزنده‌ترين خدمت‌ها دانست و گفت: بايد سعي كنيم، حفظ نشاط و بسط عدالت و مهرورزي را سرلوحه كارهاي خويش قرارداده و با وحدت و يكپارچگي درارائه خدمت رساني بهترو پيشرفت امورازيكديگر پيشي گيريم.

* مديركل جديد دفتر آموزش و پژوهش استانداري منصوب شد
استاندار آذربايجان شرقي طي حكمي دكتر ميكائيل جمالپور را به عنوان مديركل دفتر آموزش و پژوهش استانداري منصوب كرد.
ميكائيل جمالپور در حال حاضر سمت رئيس سازمان بسيج اساتيد استان آذربايجان شرقي را هم عهده‌دار است.
مسئوليت دفتر آموزش و پژوهش استانداري پيش از اين بر عهده عليرضا حاجي خياط بود.
براساس اين گزارش مطالعه و بررسي به منظور شناسايي نيازهاي پژوهشي خاص استاني با هماهنگي دستگاه‌هاي مستقر در استان، تلاش در جهت جلب همكاري صاحب نظرات و انديشمندان علمي در سطح استان، فراهم آوردن امكانات مناسب براي تهيه و تدوين پايان نامه توسط دانشجويان و دفاع از آن، از جمله اهداف و وظايف دفتر آموزش و پژوهش استانداري است.

* انتصاب مشاور استاندار در امور روحانيت
مشاور استاندار در امور روحانيت منصوب شد.
استاندار آذربايجان شرقي طي حكمي حجت الاسلام احمدي را به عنوان مشاور خود در امور روحانيت منصوب كرد. متن حكم احمد عليرضابيگي به اين شرح است: با عنايت به نقش محوري روحانيت متعهد در پيروزي و تداوم انقلاب اسلامي و ضرورت تعامل دائم با كارگزاران دولت احياگر گفتمان انقلاب با اين نهاد محترم و نظر به مراتب فضل و تقواي آن روحاني متعهد و ولايت مدار، به موجب اين حكم به عنوان مشاور اينجانب در امور روحانيت منصوب مي‌شويد.
اميد است با اهتمام جنابعالي و همكاري صميمانه مديران استاني شاهد تعميق و توسعه مباني فرهنگي و تقويت همه جانبه الگوي توسعه پيشرفت اسلامي ايراني باشيم.
حجت‌الاسلام قهرمان احمدي پيش از اين امام جمعه مهربان و استاد دانشگاه بوده و هم اكنون امام جمعه شهرستان هريس است.

* معرفي مديرعامل جديد سازمان ترافيك شهرداري تبريز
مديرعامل جديد سازمان حمل و نقل و ترافيك شهرداري تبريز معرفي شد.
طي حكمي از سوي شهردار تبريز مديرعامل جديد سازمان ترافيك اين شهرداري منصوب شد.
بر اساس حكم ابلاغي عليرضا نوين شهردار تبريز، يعقوب وحيدكيا به عنوان مديرعامل جديد سازمان حمل و نقل و ترافيك شهرداري تبريز معرفي شد.
وحيدكيا كه پيش از اين به عنوان مشاور حمل و نقل و ترافيك شهردار تبريز انجام وظيفه مي‌كرد با حفظ سمت جانشين اسحقي مديرعامل سابق سازمان ترافيك شهرداري شده است.
شهردار تبريز در مراسم توديع و معارفه معاون فني و عمراني شهرداري تبريز از خدمات و تلاش‌هاي 20 ماهه مهندس اسحقي قدرداني كرد.

* انتصاب شهردار جديد منطقه 8 تبريز
شهردار جديد منطقه 8 تبريز معرفي شد.
طي حكمي از سوي مهندس نوين، علي مدبر به عنوان شهردار جديد منطقه 8 تبريز منصوب شد.
اين گزارش حاكي است، علي مدبر پيش از اين به عنوان شهردار منطقه 6 مشغول به كار بود.
وي جانشين مرتضي آبدار شهردار سابق اين منطقه شد كه هم اكنون به عنوان سرپرست معاونت مالي اداري شهرداري تبريز فعاليت مي‌كند.

* معرفي سرپرست حوزه هنري آذربايجان شرقي
سرپرست جديد حوزه هنري آذربايجان شرقي معرفي شد.
محمد نيك‌نفس در روزهاي گذشته نيز به جاي حسن نجفي رئيس قبلي حوزه هنري آذربايجان شرقي به عنوان سرپرست معرفي و مشغول به كار شده است.

* معرفي مديرعامل جديد سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري تبريز
مديرعامل جديد سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري تبريز معرفي شد.
طي حكمي از سوي شهردار تبريز، مديرعامل جديد سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل اين شهرداري منصوب شد.
بر اساس حكم شهردار تبريز، محمد اسكندرزاده به عنوان مديرعامل جديد سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهرداري تبريز معرفي شد.
اسكندرزاده كه پيش از اين به عنوان مديرعامل پايانه‌هاي مسافربري شهرداري تبريز انجام وظيفه مي‌كرد، جانشين اصغر اصغري مديرعامل سابق سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري شد.
شهردار تبريز در اين مراسم از خدمات و تلاش‌هاي 35 ماهه اصغري قدرداني كرد.
خاطرنشان مي‌شود همچنين طي حكمي از سوي شهردار تبريز، اصغر اصغري به عنوان مشاور معاونت خدمات شهري شهرداري تبريز معرفي شد.

* و آخر اينكه ...
شنيده‌ها حاكي است در روزهاي آينده مردم آذربايجان شرقي نيز تغييراتي را در بخش‌هاي ديگر مديريتي حتي برخي روابط عمومي‌ها را شاهد خواهند بود.

 
 
شنبه 11 دی 1389  10:52 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها