0

مردم در دفاع از ولايت فقيه با هيچكس تعارف ندارند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

مردم در دفاع از ولايت فقيه با هيچكس تعارف ندارند

89/10/10 - 16:09
شماره:8910100610
 
نسخه چاپي ارسال به دوستان
امام جمعه فيروزه:

خبرگزاري فارس : امام جمعه شهر فيروزه گفت: مردم ايران در روز نهم دي ‌ماه به ‌صورت گسترده و يكپارچه بصيرت و مقاومت خود را به نمايش گذاشتند و ثابت كردند كه در دفاع از ولايت فقيه با هيچكس تعارف ندارند.


 

به گزارش خبرگزاري فارس از شهر فيروزه، حجت‌الاسلام حسين شرعي خطيب جمعه فيروزه با اشاره به نهم دي ‌ماه اظهار داشت: مردم ايران در روز نهم دي ‌ماه به‌ صورت گسترده و يكپارچه بصيرت و مقاومت خود را به نمايش گذاشتند و ثابت كردند كه در دفاع از ولايت فقيه با هيچكس تعارف ندارند.
امام جمعه شهر فيروزه تاكيد كرد: مردم با تمام وجود به مقام معظم رهبري عشق مي‌ورزند و تمام جريانات و شخصيت‌ها را با ميزان ولايت فقيه مي‌سنجند و هر شخصي يا جرياني كه از ولي‌فقيه فاصله بگيرد به همان ميزان مورد تنفر مردم قرار مي‌گيرد.
وي با اشاره به اقدامات مجرمانه سران فتنه گفت: يكي از مطالبات جدي مردم محاكمه و مجازات سران فتنه است.
شرعي با تشكر از ملت و دولت در همكاري متقابل نسبت به اجراي طرح هدفمند كردن يارانه‌ها گفت: بعضي در اين شرايط حساس با سنگر گرفتن در پشت مسئولان سخنان اهانت‌آميزي مي‌زنند كه بوي فتنه‌گري مي‌دهد.
امام جمعه شهر فيروزه افزود: بعضي افراد با اطلاعات جزئي خود را اسلام‌شناس و عقل كل مي‌پندارند و در مقابل نظرات و انتقاد علماي برجسته به توهين و هتاكي متوصل مي‌شوند.
امام جمعه شهر فيروزه تأكيد كرد: وي دست خود را پيش گرفته كه پس نيفتد و ايشان و ديگر سران فتنه به قدري به مردم و نظام بدهكارند كه حق گذاشت شرط براي مردم و نظام را ندارند.
امام جمعه شهر فيروزه تصريح كرد: اين نظام است كه بايد براي آنان شرط بگذارد و شرط اصلي نظام و مردم براي بازگشت به عرصه سياسي اقرار به اشتباهات و توبه سياسي است.
وي ادامه داد: اين افراد بايد براي اقداماتي كه انجام داده‌اند به فكر محاكمه از سوي قوه قضائيه و مردم باشند.
امام جمعه شهر فيروزه ادامه داد: البته دوم خردادي‌ها و احزابشان بدشان نمي‌آيد كه مجددا به قدرت بازگردند اما بايد بدانند بازگشت آنها به نظام پيش شرط‌هايي دارد كه بايد انجام دهند و پس از اين كار مردم به خوبي تشخيص مي‌دهند كه خدمتگزار واقعي‌شان كيست.

 
 
جمعه 10 دی 1389  11:03 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها