0

با هزار و پونصد دلار BMW سوار شوید

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

با هزار و پونصد دلار BMW سوار شوید

با هزار و پونصد دلار BMW سوار شوید
 

نمی‌توانید بی ام و سوار شید؟ پس دوچرخه‌اش را سوار شوید و از بی ام‌ و سواری لذت ببرید. دیروز صبح شرکت خودروسازی بی ام و به مناسبت سالگرد راه اندازی خط تولید اولین خودروی بی ام و M2 کوپه، نسخه‌ای جدید نه از M2، بلکه نسخه‌ای ویژه و محدود از دوچرخه کروز سری M برای جشن سالروز M2 کوپه معرفی کرد.


این دوچرخه با الهام از بی ام و 365 اسب بخاری M2 کوپه ساخته شده است و به طور انحصاری بر روی قاب آلومینیومی بدنه آن، از رنگ آبی (دقیقا همان رنگی که بر روی بی ام و M2 استفاده شده است) استفاده شده که آن را متمایز از هر دوچرخه دیگری می‌کند. قسمت بالایی تنه و پشت فرمان این دوچرخه هم به صورتی برجسته و قوس دار طراحی شده که همانند مخزن سوخت موتورسیکلت‌ها درآمده است. بر روی تنه و در زیر صندلی نشیمنگاه هم از لوگوی بی ام و M2 و همچنین در جلوی دوچرخه هم پلاکی تحت عنوان (BMW M Bike) نقش بسته است.

 

با هزار و پونصد دلار BMW سوار شوید

 

علاوه بر طراحی، در جلو و عقب این دوچرخه از رینگ‌های 28 اینچی حرفه ای استفاده شده و برای متوقف کردن آن‌ها هم از ترمزهای دیسکی هیدرولیکی کمک گرفته شده است. صندلی و قاب آن هم از فیبرکربن ساخته شده تا در کنار قاب و بدنه آلومینیومی، محکم‌تر و وزنی سبک‌تر داشته باشد و برای حرکت دادن آن به نیروی کمتری نیاز باشد. پیشرانه‌ای هم بر روی این دوچرخه نصب نشده که بخواهیم چیزی در رابطه با آن بگوییم، ولی در کنار پیشرانه محرکی زنده همچون انسان، چرخ دنده عقب این دوچرخه با 30 دندانه توسعه پیدا کرده تا در موقع حرکت گشتاوری مطلوب و در هنگام سرعت گرفتن هم سرعتی بیشتر برای این دوچرخه همچون بی.ام.و M2 داشته باشد (البته چرخ دنده اول دوتایی بوده و کمک دنده هم بر روی این دوچرخه وجود دارد).


در آخر هم کمپانی مادر بی ام و اعلام کرد که این دوچرخه را به تعداد محدود 1500 دستگاهی تولید خواهد کرد و به قیمت تقریبا زیاد 1585 دلار به بازار عرضه خواهد کرد.

 

با هزار و پونصد دلار BMW سوار شوید

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

سه شنبه 7 اردیبهشت 1395  1:20 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها