0

مسابقات ورزشي جام وحدت حوزه و دانشگاه برگزار مي‌شود

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

مسابقات ورزشي جام وحدت حوزه و دانشگاه برگزار مي‌شود

89/10/10 - 18:19
شماره:8910091005
 
نسخه چاپي ارسال به دوستان
در 5 رشته ورزشي؛
 

خبرگزاري فارس: مسئول برگزاري مسابقات ورزشي جام وحدت حوزه و دانشگاه گفت: نخستين دوره رقابت‌هاي ورزشي جام وحدت حوزه و دانشگاه در اين استان در پنج رشته ورزشي برگزار مي‌شود.


 

حجت‌الاسلام والمسلمين مهدي مختاري امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، بيان داشت: اين دوره از مسابقات در پنج رشته ورزشي و با شركت ورزشكاران شش نهاد حوزوي و دانشگاهي برگزار مي‌شود و رقابت‌هاي آن از سطح بسيار بالايي برخوردار است.
وي ادامه داد: در اين دوره از رقابت‌ها، ورزشكاران حوزوي و دانشگاهي از جامعة‌المصطفي‌ العالميه، دانشگاه قم، دانشگاه پيام نور و موسسه پژوهشي امام خميني‌ (ره) با يكديگر به رقابت مي‌پردازند و نفرات و تيم‌هاي برتر هر رشته نيز تا فردا معرفي خواهند شد.
مسئول برگزاري مسابقات ورزشي جام وحدت حوزه و دانشگاه ابراز داشت: ورزشكاران حوزوي و دانشگاهي شركت‌كننده در اين دوره از پيكارها، در رشته‌هاي فوتسال، تيراندازي، دارت، آمادگي جسماني و تنيس روي ميز در دو بخش تيمي و انفرادي با يكديگر به رقابت مي‌پردازند.
وي عنوان داشت: رقابت‌هاي اين دوره از مسابقات ورزشي جام وحدت حوزه و دانشگاه در حالي برگزار مي‌شود كه از جامعة ‌المصطفي‌ العالميه سه تيم در آن حضور دارند كه دو تيم به طلاب ورزشكار و يك تيم نيز به كاركنان اين نهاد حوزوي اختصاص دارند.
مختاري بيان داشت: رقابت‌هاي رشته فوتسال اين دوره از مسابقات ورزشي جام وحدت حوزه و دانشگاه با شركت شش تيم به شكل دوره‌اي برگزار مي‌شود و در پايان چهار تيم در مرحله پاياني براي كسب جواز صعود به ديدار نهايي با يكديگر به رقابت مي‌پردازند.
وي خاطرنشان كرد: همچنين در مسابقات تيراندازي 12 ورزشكار براي كسب عناوين برتر در مرحله نهايي به رقابت مي‌پردازند، ضمن اينكه پيكارهاي رشته دارت و تنيس روي ميز نيز براي معرفي نفرات برتر بين 12 ورزشكار برگزار مي‌شود.
مسئول برگزاري مسابقات ورزشي جام وحدت حوزه و دانشگاه بيان داشت: در رقابت‌هاي رشته آمادگي جسماني نيز كه از استقبال خوبي از سوي ورزشكاران علاقه‌مند از نهادهاي مختلف حوزوي و دانشگاهي شركت‌كننده برخوردار بوده است، 24 ورزشكار براي كسب عناوين برتر با يكديگر مسابقه مي‌دهند.
وي با اشاره به پايان اين دوره از مسابقات ورزشي جام وحدت حوزه و دانشگاه در استان قم، ابراز داشت: اين رقابت‌ها در حالي فردا با معرفي تيم‌ها و نفرات برتر رشته‌هاي مختلف به كار خود پايان مي‌دهد كه قرار است مراسم پاياني براي تجليل از ورزشكاران و تيم‌هاي برتر، در روز يكشنبه دوازدهم دي‌ ماه در مركز آموزش عالي فقه در مدرسه حجتيه قم برگزار شود.

 
 
جمعه 10 دی 1389  10:43 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها