0

نوباوه: موسوي سوسياليست است وي در ادامه به محاكمه سران فتنه اشاره كرد

 
AR_jalal313
AR_jalal313
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1210
محل سکونت : فارس

نوباوه: موسوي سوسياليست است وي در ادامه به محاكمه سران فتنه اشاره كرد

 

نوباوه: موسوي سوسياليست است

وي در ادامه به محاكمه سران فتنه اشاره كرد و گفت: مرگ سياسي، مرگ اعتقادي و مرگ شخصيتي به مراتب تاثيرگذارتر از مرگ فيزيكي است، مرگ سياسي سران فتنه فرا رسيده است و مقام معظم رهبري هم با تدبير و انديشه حكيمانه هنوز دستوري را صادر نكرده‌اند.
بيژن نوباوه ظهر امروز در نشست كانون رهپويان عدالت كه با عنوان نقش بصيرت در حماسه 9 دي برگزار شده بود، اظهار داشت: در حادثه عاشورا حتي در نوشته‌هاي افرادي كه مسلمان هم نبوده‌اند، آزادي و مردانگي سيد‌الشهدا مثال‌زدني است و اين رسالت امام حسين (ع) بود.

به گزارش فارس ، وي افزود: انقلاب ما برخاسته از آگاهي و بصيرت است و استكبار هم بيكار ننشسته و با انواع تهاجم فرهنگي درصدد ضربه زدن به فرهنگ و اعتقاد ماست.

نوباوه خاطرنشان كرد: حوادث عاشوراي سال گذشته يك حادثه نيست بلكه هدايت الهي به شمار مي‌رود، در آن روز فتنه‌گران چهره خودشان را نشان دادند و انگشت بر مقدس‌ترين، مقدس‌ها و اعتقادات ما گذاشتند.

وي در بخش ديگري از صحبت‌هاي خود به عملكرد سران فتنه اشاره كرد و گفت: از نزديك به افكار و انديشه‌هاي موسوي آشنا هستم، وي از نظر اقتصادي و تمركزگرايي اقتصادي سوسياليست است و در زمان نخست‌وزيري هم با امام (ره) بر سر مسائل اقتصادي مسئله داشت.

نماينده مردم تهران در مجلس تاكيد كرد: موسوي اقتصاد باز و پويا بر اساس اصل 44 قانون اساسي را با مديريت دولتي رد مي‌كرد.

وي به آزادي مطبوعات در ايران اشاره كرد و گفت: از نزديك در جريان مطبوعات جهان هستم و آنها را مطالعه مي‌كنم و بر اين امر معتقدم از ايران ما آزادتر در بيان عقيده وجود ندارد تا جايي كه پاره‌اي اوقات به آنارشيسم و بي‌قانوني نزديك مي‌شويم، ما در كشور امام زمان (عج) زندگي مي‌كنيم و دايره تحمل‌مان نيز زياد است.

نماينده مردم تهران در مجلس تاكيد كرد: مردم تصور مي‌كردند كه به نخست وزير زمان امام (ره) راي مي‌دهند و نمي‌دانستند وي با چه اهداف و برنامه‌هايي به صحنه انتخابات راه پيدا كرده است.
وي در بخش ديگري از سخنان خود اظهار داشت: هر جا كه دشمن به آن حمله مي‌كند، نقطه ضعف دشمن است و نقطه قوت ما محسوب مي‌شود.

نوباوه با اشاره به استعمار انگليس گفت: همه جنگ‌هاي مذهب عليه مذهب را انگليس در دنيا راه انداخته است، آنها مي‌دانند كه در مقابل ايران توپ و تانك اثر ندارد و بنابراين براي شيعه مكاتب انحرافي ايجاد مي‌كنند، آنها بهائيت را در ايران تقويت مي‌كنند و فرقه‌هاي شيطان‌پرستي را در كشور رواج مي‌دهند.

وي تصريح كرد: اتفاقات نهم دي حساب شده بود و از بيست سال قبل برنامه‌ريزي چنين روزي انجام مي‌شد اما انتخابات بهانه‌اي براي اجراي اين برنامه بود، دشمن بر اين امر واقف شده كه تنها چيزي كه بايد تغيير كند، ساختار فكري مردم است و بر همين اساس سعي مي‌كند كشور ما را عقب افتاده نشان دهد ولي اكتشافات جوانان ايران در زمينه انرژي هسته‌اي و هوافضا و ماهواره‌هاي ايران آنان را دچار تضاد و پارادوكس كرده بنابراين با جنگ نرم به مقابله ما آمده‌اند.

نوباوه تاكيد كرد: آنان به نام اهل بيت و سيد الشهدا همان كاري را كردند كه عمروعاص كرد، آنان قرآن‌ها را بر سر نيزه كردند و با اين روش به جنگ اهل بيت آمدند.

وي به آگاهي و بصيرت مردم ايران اشاره كرد و افزود: ماجراي 9 دي روز آگاهي و بصيرت مردم ايران بود و مردم به آگاهي فرا زماني رسيدند و به نقش معاويه و عمر و عاص به خوبي پي‌بردند و برگ زريني بر افتخارات ايران افزودند.

نماينده مردم تهران در مجلس نهم دي‌ ماه را روز واكسينه شدن انقلاب ناميد و بيان داشت: اين حادثه اتفاق كوچكي نبود و سناريوها يكي پس از ديگري به پيش رفت ولي مردم با حضور آگاهانه در صحنه نقشه‌هاي دشمن را برملا كردند و بايد اين آگاهي و بصيرت را هميشه در خود حفظ كنيم.

وي در ادامه به محاكمه سران فتنه اشاره كرد و گفت: مرگ سياسي، مرگ اعتقادي و مرگ شخصيتي به مراتب تاثيرگذارتر از مرگ فيزيكي است، مرگ سياسي سران فتنه فرا رسيده است و مقام معظم رهبري هم با تدبير و انديشه حكيمانه هنوز دستوري را صادر نكرده‌اند.

نوباوه همچنين به نقش خواص در فتنه سال گذشته اشاره كرد و ادامه داد: خواص تعيين كننده نيستند و همين پابرهنه‌ها و مردم عادي و بي‌ادعا در سرنوشت مملكت نقش دارند.

وي در خصوص قطع رابطه با انگليس نيز تصريح كرد: همه توطئه‌هاي امروز در بعد مذهبي و فرهنگي از انگليس سرچشمه مي‌گيرد، آنها ابتدا نقشه مي‌كشند و بعد طوري اجرا مي‌كنند كه دولت‌ها هميشه به آنها وابسته باشند و اكنون هم بيشترين ارتباط پولي و چكي و سرمايه‌گذاري اروپا در
انگليس انجام مي‌شود و اكثر نمايندگان مجلس هم مجاب شده‌اند كه كاهش رابطه با انگليس بايد صورت گيرد.


جمعه 10 دی 1389  7:56 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها