0

شخص بصير همواره مواضع رهبري را موضع برتر مي‌داند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

شخص بصير همواره مواضع رهبري را موضع برتر مي‌داند

89/10/10 - 10:27
شماره:8910091025
 
نسخه چاپي ارسال به دوستان
رئيس اداره تحليل معاونت سياسي سپاه پاسداران خبر داد:
 

خبرگزاري فارس: مدير اداره تحليل و توجيه سياسي معاونت سياسي سپاه پاسداران گفت: مقام معظم رهبري ديده‌بان انقلاب اسلامي هستند و شيوه دشمن را مي‌شناسند و شخص بصير همواره مواضع رهبري را موضع برتر مي‌داند.


 

به گزارش خبرگزاري فارس از اصفهان، محمود معلمي شامگاه پنج‌شنبه در همايش بصيرت عاشورايي ملت ايران با اشاره به اينكه بصيرت نيروي نهاني براي شناخت حقيقت است، گفت: كسي كه بصيرت ندارد همه جا براش سؤال مطرح مي‌شود، اما كسي كه بصيرت دارد حتي در شرايط بحراني نيز راحت تصميم‌گيري مي‌كند.
وي ادامه داد: امروز مقام معظم رهبري ديده‌بان انقلاب اسلامي هستند و ايشان اشراف اطلاعاتي كاملي نسبت به موضوعات دارند، شيوه دشمن را مي‌شناسند و اين در حاليست كه شخص بصير همواره مواضع رهبري را موضع برتر مي‌داند.
معلمي با اشاره بر راه‌هاي ارتقاي بصيرت اظهار داشت: تفكر، انديشه و عبرت‌گيري از راه‌هاي ارتقاي بصيرت هستند.
مدير اداره تحليل و توجيه سياسي معاونت سياسي سپاه پاسداران با تاكيد بر اينكه ما در مبحث عبرت‌گيري بايد سه دوره تاريخي را مورد مطالعه و بررسي قرار دهيم، تصريح كرد: تاريخ اسلام به ويژه دوران پس از رحلت حضرت محمد (ص)، جريانات تاريخ معاصر و تاريخ انقلاب از سال 60 ـ 61، سه دوره تاريخي مهم براي ما به حساب مي‌آيند.
وي با اشاره به لغزش يكي از نوه‌هاي حضرت امام خميني (ره) در دهه 60 اشاره كرد و افزود: در آن دهه دو جريان بني‌صدر و حزب جمهوري اسلامي كه متشكل از شهيد بهشتي و مقام معظم رهبري بود در كشور وجود داشت كه نوه امام خميني (ره) سيد حسين فرزند آقا سيد مصطفي در جريان بني‌صدر قرار گرفت.
معلمي با تاكيد بر اينكه در زمان حضرت امام خميني (ره) نيز حوادثي مانند عاشوراي 88 اتفاق افتاد، تصريح كرد: بايد پذيرفت كه انقلاب هم رويش و هم ريزش دارد.
مدير اداره تحليل و توجيه سياسي معاونت سياسي سپاه پاسداران با اشاره به اينكه سه عامل در فتنه 88 وجود داشت، افزود: قدرت‌هاي خارجي به عنوان عوامل اصلي، بازيگران و انقلابيون فرسوده سه عامل اصلي فتنه 88 بودند.
وي با تاكيد بر اينكه در تاريخ 26/11/84 رايس طرح 75 ميليون دلاري براندازي نرم در ايران را براي دفاع به كنگره آمريكا برده بود، تصريح كرد: وي در هنگام دفاع از اين طرح به انقلاب‌ رنگي لهستان و ديگر انقلاب‌هاي رنگي دولت آمريكا اشاره مي‌كند و بهترين راه براي براندازي در ايران را براندازي نرم معرفي مي‌كند.
معلمي به نقش بازيگران اصلي در فتنه 88 اشاره كرد و افزود: ابطحي در گوشه‌اي از اعترافاتش كه تاكنون پخش نشده، گفته بود من به همراه خاتمي براي درخواست كمك مالي به برخي كشورهاي عربي مانند عربستان سفر كرديم كه هنگام سفر به اين كشور پادشاه آن كشور با عصبانيت رو به خاتمي كرد و گفت چرا شما انصراف داديد و شما (خاتمي) تمام اميد ما هستي كه خاتمي سعي مي‌كرد وي را به آرامش دعوت كند و براي او مي‌گفت موسوي هم قابليت‌هاي خوبي دارد.
وي ادامه داد: ابطحي در اعترافاتش سفرش با خاتمي به ابوظبي و ملاقات با شخصي به نام شيخ محمد را نيز گفته بود كه اين فرد پس از اين ديدار گفته بود كه نگران بر هم خوردن رابطه امارات با ايران است و براي كمك مالي مي‌تواند خاتمي را براي سخنراني به كشورهاي عربي دعوت كند و اين كمك مالي را به عنوان هزينه سخنراني به وي پرداخت كند.
مدير اداره تحليل و توجيه سياسي معاونت سياسي سپاه پاسداران با تاكيد بر اينكه انقلابيون فرسوده از عوامل ديگر فتنه 88 بودند، اظهار داشت: انقلابيون فرسوده كساني هستند كه روزي براي دفاع از اين انقلاب كارهاي بسياري كردند اما امروز مي‌گويند انقلاب تمام شده و اينان همان شكست خوردگان در انتخابات هستند.
رئيس اداره تحليل و توجيه سياسي معاونت سياسي سپاه پاسداران تصريح كرد: فتنه 88 از سه لايه سران فتنه، لايه مياني (طراحان، سناريونويسان و منشور نويسان) و بدنه اجتماعي تشكيل شده بود.
وي به راه‌هاي مقابله با فتنه اشاره كرد و اظهار داشت: روشنگري كه توسط مقام معظم رهبري انجام شد، افشاگري، برخورد قاطع و انقلابي و مقابله نظامي از راه‌هاي برخورد با فتنه به شمار مي‌روند.
معلمي با تاكيد بر اينكه پس از 9 دي فتنه دفع شده اما برطرف نشده است، تصريح كرد: پس از فتنه 88 يك گروه فتنه‌گران از كشور فرار كردند، يك عده هم در زندانند و يك گروه هم گفتند متنبه شده‌اند.
وي اضافه كرد: اگر در فتنه 78 آن فتنه به طور كامل برطرف شده بود فتنه 88 اتفاق نمي‌افتاد.
انتهاي پيام/آ10/ع

 
 
جمعه 10 دی 1389  5:22 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها