0

براندازي نظام محكوم به شكست است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

براندازي نظام محكوم به شكست است

89/10/10 - 11:21
شماره:8910091090
 
نسخه چاپي ارسال به دوستان
نماينده مردم تهران در مجلس:
 

خبرگزاري فارس: نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي گفت: هر حركتي در براندازي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران محكوم به شكست است.


 

به گزارش خبرگزاري فارس از خوانسار، بيژن نوباوه پنج‌شنبه شب در جمع مردم خوانسار اظهار داشت: 9 دي انقلاب بصيرت بود چرا‌كه ملت ايران ملتي غيور و با انگيره است كه به ارزش‌ها و آرمان‌هاي خود مي‌انديشد و بر همين اساس هر‌گونه حركتي در براندازي اين ملت محكوم به شكست و نابودي خواهد بود.
وي با اشاره به تحولات جهان در گذشته‌هاي دور و نزديك، خاورميانه را مهد تغيير و ملت ايران را عامل يكي از تحولات بزرگ يعني انقلاب اسلامي خواند و بيان داشت: ملت ايران ملت بزرگي است كه صفحات تاريخ هزاره سوم را ورق زده و متني ماندگار در اوراق اين كتاب نگاشته است.
نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي همچنين نگاهي به اقدامات آمريكا و هم‌پيمانانش عليه ملت ايران داشت و تصريح كرد: دشمنان ايران اسلامي به اين نتيجه رسيده‌اند كه گزينه نظامي ديگر در برابر ايران كارساز نيست و مدت‌هاست بحث نفوذ فرهنگي را در برنامه كاري خود قرار داده‌اند.
وي خاطرنشان كرد: اجراي پروژه دين‌ستيزي و جنگ مذاهب و از همه مهم‌تر انحراف از دين از مصاديق بارز اين نفوذ در دنياي امروز است كه طراحي و راهبري آن را انگليسي‌ها بر عهده دارند.
نوباوه در ادامه با اشاره به اين موضوع كه هر جا دشمن حمله‌اي را آغاز كند نشان‌دهنده نقطه ضعف او و نقطه اتكا و قوت ماست، افزود: امروز امام و ولايت فقيه هدف اصلي دشمن و نقطه اعتماد و قوت ما محسوب مي‌شوند، بايد هوشيار باشيم و اين را بدانيم كه اسلام بدون روحانيت، ولايت و رهبري انحرافي جدي و قابل تامل است.

 
 
جمعه 10 دی 1389  5:21 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها